Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim egyfolytában veszeke...

A szüleim egyfolytában veszekednek, alkoholisák, pénzünk sincs mit tehetnék?

Figyelt kérdés
pia pia hátán az egyik a kocsmában másik itthon.de mindegy hogy hol de mindenhol piálnak.ezért van a veszekedés.a helyzet egyre rosszabb mert ugyan józanok de most minden visszaüt mert nincs pénzünk már egyiknek sincs munkája sem hónaponta 28.000 forintos családi pótlékból élünk az albérletből pedig hamarosan kitesznek!mit tegyek?már nem bírom mert ha piálnak veszekednek is és valami ok folytán már a piára megy el az összes pénz....mit tegyek segítség nem bírom!!!!12 éves vagyok!!
2011. febr. 22. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen család van, láthastjátok, alkoholista, gyermekverő szülők, stb... Ez nem maradhat így. Nem elég egy-egy esetet megoldani. Azért is kell szólni az iskolában, jelentsék be valahova, találjanak már ki valamit a gyermekvédelmi szervezetek, vagy az oktatási államtitkár, vagy nem bánom, hogy ki, de ez nagyon széles társadalmi réteg, orvosolni kell. Mi lesz az ilyen gyerekekből szerintetek? Ők maguk is ilyenek lesznek, azt hiszem. Nem szabad ezt hagyni, társadalmi szinten kellene tenni valamit.
2011. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
figyu egyáltalám nem nyertem a lottón sőt nem hagytam itt csapot papot de tudod ha ilyen gongjaim vannak amiket itt felsoroltam akkor nem biztos hogy mindíg itt tudok ülni a gépnél!mindenkinek köszönöm aki írt!
2011. máj. 20. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!