Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyukájának közeleg a...

Barátom anyukájának közeleg a szülinapja, illene ajándékot vennem?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt a barátommal.

19 éves vagyok, még sulizom.


Karácsonyra pl. vettem neki egy doboz csokit, de én nem kaptam semmit.A szüleim sem.


2011. febr. 22. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
1 szál virág bőven elég.
2011. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak valami apróságot, jelképes ajándékot pl. bonbon, egy szál virág, vagy valami kis dísztárgy. Lássa, hogy tiszteled őt.
2011. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges bármit is venned. A tiszteletet ne így mutasd ki szerintem. Nálunk az ilyen sosem volt szokás, tulajdonképpen eszembe sem jutott soha még (ennél hosszabb kapcsolatban sem)

Mondd neki szóban, kívánj minden jót ennyi bőven elég. Majd ha az anyósod lesz:)

Én így gondolom, persze lehet hogy más másként van nevelve.

Főleg mivel tanuló is vagy, jövedelmed sincs, senki nem várhatja ezt el tőled.

2011. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy szál virág, vagy bonbon elég szerintem is tiszteleted kifejezéséül.

Valószínűleg nem várja, ha ő nem mondja a fiának, hogy tegye ugyanezt a te anyukáddal. Sok anyuka persze örül az ilyesminek.

Attól, hogy kedves egyik válaszolónak soha nem jutott eszébe, attól a kedvesének az anyukájának, lehet, hogy hiányzott.

Túlzásba azért nem kell vinni tényleg, főleg míg nem is anyós, utána sem, és nehogy ellenkezőjét érd el, hogy leakarod kenyerezni, bár ha jó a viszonyotok,akkor ettől nem kell tartani.

Ha nem adsz semmit sem hiszem, hogy baja lenne azzal, azt viszont érzem, te hiányolnád magadtól, hogy nem tetted.

2011. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen attól függ, hogy milyen a viszonyotok egymással. Semmiképp nem kötelező. Én és a párom közösen veszünk ajándékot a szülőknek.
2011. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

valami aprósággal szerintem is meg kell lepned.

Nálam az ilyesmivel a jövendőbeli anyósom verte ki a biztosítékot. Mindig vettem eddig neki ajándékot, persze ezt vissza is kapom tőle. Most karira is és névnapjára is vettem neki vmit, csak mivel Éva és 24-én nem voltam itthon, hát 26-án mentem át hozzájuk, s ekkor köszöntöttem fel. Erre lebaszott, h mi ő? István? mert neki nem 26án van a névnapja!!! Miért mentem 24én a saját öreganyámhoz, mé nem mentem át hozzájuk s köszöntöttem fel. Na én majd falnak mentem... (és eddig jó volt a viszonyunk)

22L

2011. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kisebb cserepes virágot vegyél neki.

De nem vágott, mer az hamar tönkre megy.

A csokinak nem biztos, h örül, ha pl fogyózik.

Vagy tudakold meg, h a fagyit szereti e, mert vannak ilyen egészen tortaformájú fagyik, nagy dobozos, szerintem az sem egy rossz ötlet, mert egy-egy szeletet mindenki kaphat belőle például. Hát neked kell tudnod, hogy mit szeret.


Szerintem idén karácsonyra már te is kapsz tőle valamit, ha látja hogy gondolsz rá minden ünnepkor. Ugyanis elég bunkóság lenne a részéről, ha ezek után nem venne neked semmit.

2011. febr. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy doboz csoki ismét megteszi.
2011. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!