Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » GYORSAN! Valami indok?

GYORSAN! Valami indok?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt szeretnénk ludni (náluk), de a szüleim az ilyet nem tolerálják. Persze nem lenni semmi "olyan", csak sétálnánk, iszogatnánk stb.

Az ő szülei már többször is mondák, hogy átmehetek aludni nyugodtan, de anyám hallani se akar róla.

Milyen indokkal/ígérettel győzhetném meg?


2011. febr. 23. 04:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2011. febr. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok és a barátom is annyi.
2011. febr. 23. 05:12
 3/15 anonim válasza:
44%
Lány vagy?
2011. febr. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen.
2011. febr. 23. 05:15
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
..és mióta vagytok együtt?
2011. febr. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 éve.
2011. febr. 23. 05:20
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy abban a korban szerintem már nem lenne akkora gond egy-egy együtt alvás. Legalábbis nálunk akkoriban már engedték időnként, bár addigra már egy-másfél éve együtt voltunk.


Maximum azzal tudsz érvelni, hogy feltételezem normális fiatalt neveltek belőled szüleid, és hogy mint minden kapcsolatban, a szülő-gyerek esetében is nagyon fontos a bizalom. Hogy ők bízzanak Benned, hogy nem csinálsz butaságot, de nagyon boldoggá tenne, ha engednék ezt a dolgot.

..és talán még annyi, hogy első alkalmakkor célszerű lenne úgy összehozni, hogy hétvégére essen, hogy azzal is mutatva, hogy nem akarjátok a suli kárára vinni a dolgot. :)

2011. febr. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Most olvasom, hogy két éve.. Akkor pláne.

Szerintem akkor pláne az előbb leírtakra tudnál hivatkozni, hogy bízzanak Benned.. és hogy már eddig is láthatták, hogy szeretitek egymást, és hogy jó helyre mennél, és nem azonnal állandóan, csak egyszer-egyszer hétvégén.

2011. febr. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Mond meg nekik szépen h szeretitek egymást és ez komoly kapcsolat stb.és hogy nem menne semmi rovására,örülnél nagyon ha meg engednék,akär még a korodra is hivatkozhatsz!sok sikert, majd írj mire jutottál!
2011. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj az én anyám is ilyen csak azzal a különbséggel h én már 23 vagyok. Mi 1,5 éve vagyunk együtt de szinte mindig húzza a száját ha ott alszom! Nem értem mire jó ez nekik hisz annak idején ők is ezt csinálták.

Sztem nem korai. Fel a fejjel!

2011. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!