Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnél egy idegennek, aki név...

Hinnél egy idegennek, aki név és kép nélkül, fake iwiw ID-ról azt írja, hogy a férjed megcsal?

Figyelt kérdés
Rám írt ilyet iwiw-en egy ismeretlen. Kétlem, hogy igaz, de nagyon idegesít! Mit gondolnátok a helyemben?
2011. febr. 23. 17:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
És mit ír konkrétan? ha semmi részletet nem árul el, akkor nehezen hihető...
2011. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Csipobol nem hinnek neki, viszont elgondolkodnek, hogy vki miert tesz ilyet, hisz valami oka csak van, ha nem is az, hogy a ferjed megcsal. Ismersz valakit, aki bele akar rontani ebbe a kapcsolatba? Csak ismerosod lehet, de mar azert sem erdekelne, mert nem vallalja fel magat, igy meg barki barmit mondhat meg ha nincs semmi jele a megcsalasnak a parodon, az is lehet, hogy csak ossze akar ugrasztani. Egy regi ex vagy egy baratnak hitt illeto lehet.


Azt gondolnam, hogy vmi all a hatterben, ha nem is megcsalas es probalnam a fake ID-s illetot valahogy lepre csalni, hogy megtudjam, ki o es mit akar.

2011. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Leírta hogy hívják a férjem, és hogy hol dolgozik. Azt mondja, kikezdett vele.
2011. febr. 23. 17:41
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen helyzet :S Én ránéznék a férjem körmére, de úgy, hogy benne ne keltsek gyanút. Ha nem találsz semmi nyugtalanítót, akkor biztosra veheted, hogy 1 valaki biztosan irigy rád. Ha viszont lenne, amivel nem tud elszámolni.. sor kerülhet a szembesítésre.. de onnan talán már nem kérdés.
2011. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, valaki nyomul. Vagy nálad, vagy a férjednél. Vagy csak sima bosszú. (mert nem jött össze valami)
2011. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnék neki főleg ha tudom, hogy a férjem nem olyan típus. De azért ránéznék jobban..
2011. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Először azt gondolnám,hogy valaki szándékosan tönkre akarja tenni a házasságomat...Lehet,hogy irigy az illető rátok.Igy elsőre ez jut az eszembe,nem tudom,hogy vagytok a pároddal.Nálunk kölcsönös volt a bizalom,sohasem hittem volna el az ilyesmit,mert tudtam,hogy nem lett volna igaz ha valaki ilyet állít.
2011. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a férjem megcsal, mivel csak dolgozni és templomba jár el (vasárnap). De nagyon idegesít, hogy valaki ezzel szórakozik. :( Gondolom, ti is tudjátok, hogy milyen, amikor a fületekbe ültetik a bogarat, még ha tudjátok is hogy nem igaz, csak mar a kétely!
2011. febr. 23. 17:46
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne marjon. Szét akar ugrasztani benneteket.
2011. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem könnyú,de nagyonis lehetséges,hogy valakinek vagy nem jött össze valami,és most bosszút áll,vagy irigy...de gonoszak tudnak lenni némely emberek! Sajnálom,hogy igy vagy most :(. Remélem hamar tisztázódik a dolog,hogy ne kelljen agyalnod többet.
2011. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!