Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyénvaló az, hogy néha...

Helyénvaló az, hogy néha msn-ezek, vagy iwiw-ezek a párom ex-feleségével?

Figyelt kérdés
Van egy közös gyermekük, akivel a párom nem tartja a kapcsolatot. Párom utálja a volt-asszonyt, meg is van rá minden oka (lek@rvázta az édesanyját, megcsalta stb.), de az ex szeretné ha törődne a közös gyermekükkel. Ha iwiw-en ír nekem az ex-feleség, akkor válaszolok, leírom, hogy mi van velünk, vagy ha chat-elni akar facebook-on akkor chatelek vele. Párommal már 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk és nyáron lesz az esküvő. Még akárhogy is alakulhat az élet és ha nekünk gyermekünk lesz, akkor úgyis szeretném majd, ha a gyermek találkozna a féltestvérével. Helyénvaló ez így, hogy párom nem tartja velük a kapcsolatot (1-1 telefonon kívül) és én meg chatelek a volt-asszonnyal?
2011. ápr. 6. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs helyénvaló vagy nem helyénvaló. Az a furcsa a történetben, hogy a párod nem kíváncsi a gyerekére. Válás után nem meglepő, ha az exet nem szívleli valaki, de a gyerekkel is kiszúrni...?

Ha véletlenül nálatok is borul valami, akkor nem életbiztosítás, hogy a második gyerekével nem fog hasonlóan eljárni.

Szerintem ez a necces a történetben, nem az, hogy tartod a kapcsolatot az exfeleséggel.

2011. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a párodat ez nem zavarja, akkor miért ne? Sokkal helyénvalóbb mint az amikor kígyót, békát kiabálnak egymásra az ex és az új asszony! Szerintem sok embernek példát kéne venni rólatok!
2011. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Te mersz így gyereket vállalni, hogy így tőrödik a gyerekével?

Az önmagában nem baj, hogy tartod vele a kapcsolatot, de te se száníts másra, ha elváltok!

2011. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? legalább nem téged vesz a szájára, ha látja hogy normális vagy... bár azért legyen a hátadon is két szemed :)... ki tudja mikor akar majd hátba szúrni...
2011. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármi rossz lenne benne, HA az ex nem él vissza a helyzettel, de sajnos legtöbb esetben vissza szokott élni, ill. azért jópofizik az új nővel, hogy tájékozott legyen a kapcsolatot illetően, majd a megfelelő időpontban szétverje azt. Azt javaslom, hogy a "mi van veletek" kérdésre csak olyan dolgokat írj, amit bárkinek elmondanál.

Viszont: a gyerek nem tehet semmiről, ha a pasid nem tartja vele a kapcsolatot, ez nagyon nagy szegénységi bizonyítvány (jellemhiba?). Ha ti szétmentek netán, a ti közös gyereketekre is ez a sors vár, ez 100%. Én a helyedben ezen elgondolkoznék. NEM a gyerek csalta meg, miért őt bünteti azzal, hogy lesz*rja? Egy embert ne csak az alapján ítélj meg, ahogy veled viselkedik, hanem nézd azt is, másokkal milyen, ha nem akarsz nagyot koppanni.

2011. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló szituáció volt és nagyon rosszul sült el, csupán információkat szedett ki belőlem az ex, én marha meg elhittem, hogy jót akar.:((

Szerintem légy óvatós!

2011. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
óvatos...(bocsi, elírtam)
2011. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy pasit arról lehet megismerni, hogy bánik a nála gyengébbekkel.Pl. az anyukájával, de ebben az esetben a gyerekével.Nagyon szomorú, hogy nem törődik Vele!

Ez neked nem furcsa?Én elgondolkoznék!

És nem csak én írtam ezt szinte mindenki előttem, hogy ez itt a GOND!!

2011. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a párod tud erről?
2011. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!