Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokkal is minden nap üvölten...

Másokkal is minden nap üvöltenek a szülei? Meg megy a veszekedés?

Figyelt kérdés

H nem segitek soha semmit h nem takaritom ki a szobám h szemtelen vok h visszabeszélek h lesz.rok mindent magam körül h nem tanulok h nem lesz belőlem semmi...

Ez másoknál is mindennapos progi? És akinél nem az mit csinál h ne orditcsanak?

16/F


2011. febr. 23. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
59%

Velem ilyen soha nem történt. Talán mert volt bennem annyi tisztelet és eleget tettem az olyan hatalmas kéréseknek, mint hogy mosogassak el magam után adott helyzetben, vagy rakjak rendet a szobámba. Nem pofáztam vissza, sosem voltam szenvtelen és jól is tanultam. Az az érdekes, hogy ez nekem mind magamtól jött, nem kényszerített rá senki (szüleim főleg nem). Voltam annyira értelmes, hogy tudjam, mindez értem van. Nőj fel, ez a legjobb tanácsom.

21/L

2011. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:

Hát, ööö. mennyi igazság van abban, amit eléggé el nem ítélhető módon, ordítva közölnek veled?

Ha számottevő mennyiségű, akkor kellene egy kicsit odafigyelni, és takarítani- legalább néha, segíteni, vagy segítgetni, és hát a tanulás is, igen, ez az amit számon kérnek.

Azért van sok minden, aminek hasznát lehet venni azok közül, amit a suliban tölcséren töltenek be a fejünkön.


Egyébként, gondolom, normálisak a szüleid? Ezek teljesen mindennapos dolgok, hogy ilyenek miatt üvöltenek, mint az oroszlán..:)

2011. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
tényleg nem segitek de ha segitek úgyis orditanak más miatt... szal mind1
2011. febr. 23. 17:52
 4/62 A kérdező kommentje:
17:48 jó de te lány vagy...
2011. febr. 23. 17:53
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Velem is szoktak ilyenek miatt óbégatni :S

tök gáz,meg tök elegem van már belőle.

Ma is ettem levest,betettem a tányélrt a mosogatóba. utánnaettem a másodikból is,de anyám már üvöltött h miért nincs magam után elmosogatva! Mondom nem ér amig megeszem? erre leüvölt,h mert én állandóan zabálok

2011. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
51%

Ez már durvább.

Mondd neki, tök nyugodtan!!, hogy étkezem, édesanya.

2011. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
76%
Velem is ordítoztak minden nap, mikor tini voltam. Pedig nem is voltam lázadó. Én sem segítettem otthon sok mindent, de csak azon egyszerű oknál fogva, mert akármennyire jól csináltam, akkor is találtak benne kivetni valót. Egy idő után nem segítettem, most nem tök mindegy, hogy strapálom magam és úgy szidnak, vagy nem csinálok semmit és akkor legalább van miért ordítani? Szerintem ez volt a hobbijuk. Remélem én nem ilyen leszek. 27/N
2011. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
én is így vok vele mint a 17:59 csak már zavaró a sivitás
2011. febr. 23. 18:03
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Próbálhatsz mosogatással tenni ellene, de készülj fel, hogy igen,akkor lesz más ok, mert ez a napi fárasztó munka, számlagondok stb. miatt felgyülemlett feszültség levezetésének egy formája a szülő részéről. (De ezt csak tudd, és raktározd el magadban, NE MONDD!!! mert még egy jó pofont is kaphatsz...)


Az a tanácsom, hogy akármennyire nem igaz, amit mond, ne méltatlankodj, ne ellenkezz, ne háborodj fel, ne szólj lehetőleg semmit, hallgass, rá kell hagyni!!! Persze ha nem válaszolsz, abból is baj lehet, tuti recept nincs, de hidd el, nagyobb eséllyel lesz hamarabb vége,ha nem beszélsz vissza, semmit nem szólsz.


Takarítást, rendrakást csináld meg, de csodát ne várj. Azért csináld meg,mert érezd át,hogy milyen szar lehet fárasztó munka után hazajönni és akkor még otthon a kupi -ne azért, hogy neked jobb legyen, mert nem biztos, hogy jobb lesz. Legyen benned kis empátia, próbáld meg kívülről nézni anyukádat, és megérteni őt.

2011. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
de akk úgy látszik ez nem oan egyedi dolog sok helyen ez megy XD
2011. febr. 23. 18:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!