Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a párommal? Sírok.

Mi lehet a párommal? Sírok.

Figyelt kérdés

80kgról 1.5 hét alatt 75re fogytam. ma kezdtem a norbis kajákat, végre teljesen elszántam magam, h lefogyok, hátha jobban tetszenék neki és amúgy is szeretnék szép ruhákba járni de a férjem egy csettintésre elrontott mindent.

Egy héten 2 napra a 1.5éves kislányunkat viszem egész napra mamához, mert suliba járok.Ez a kedd és csütörtök. az edzések így vannak: kedd-8.30, szerda-20.00, csütörtök-8.30, péntek-8.30, vasárnap 19.00.amire én szeretnék járni az a péntek reggeli és a vasárnapi, de még a szerdai is jó lenne.de mamát nem akarom leterhelni.a párom mindennap reggel 7től 5-6-7-8ig dolgozik.megértem,rohadt fáradt.

A lényeg: miért nem vállalja el a kislánnyal a szerda és a vasárnap esti 1.5órát?!? ő is mindig mondta h kövér vagyok,(finomabban azért), tudom h nem tetszek neki így se ruhában, meztelenül meg főleg...pff.sex 0.végre elszántam magam és nem tudok mit tenni.én nem tudok magamban ugrálni, mert kell a biztatás és h kijavítsanak h helytelenül csinálok vmit. még ezt megfejelte azzal h olyan akarok lenni mint a tesója, akinek a gyerekét a mama neveli, h én állandóan csak le akarom adni a gyereket, szabadulni akarok tőle......ne akarjam már egy héten 3x4x ezt csinálni.most elégedjek meg annyival tőle, h kifizeti a norbis kaját és kussoljak el?!?!

ezt nemértem, miért ilyen.nem birok aludni és itt sírok, nekem ez nagyon rosszul esik, tudom h fáradt, de ezzel a gyerekkel semmi dolga sincs, olyan jól elvan egyedül is...

segítsetek kérlek, mi lehet vele?


2011. febr. 23. 23:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
szerintem szimplán nme szeret. gondolkodj el ezen a házasságon.
2011. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%

Bocs de egy bunkó a párod:(

Más apuka is dolgozik de attól még jól el van a gyerekével.

Az én férjem 4 műszakban dolgozik folyamatosan,és sok túlóra is van mégis szó nélkül vigyáz a fiunkra.

Nem akarlak megbántani de biztos vagy benne hogy akar titeket?

2011. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy te abba a csoportba tartozol, akiknek egyedül kell megoldani a problémáit. Úgy, hogy oldd meg egyedül. Ha másfél éves kisbabád van, vele kell lenned. Foggyál otthon, ne egyél annyit, mellőzd a húst, cukrot, tésztákat. Elsődleges a gyerek, És harmadlagos a férjed meg a szex. Középen vagy te magad.
2011. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
73%

Elnézést, de rögtön ez a szó jutott eszembe a férjedről:tapló.

A fogyókúra szuper dolog, ha így jobban érzed magad, mert növekvő önbizalommal nagy az esélye, hogy hamarosan találsz magadnak új, szerető párt.

Ha valóban napi 12 órákat dolgozik az apa, akkor szinte semmi időt nem tölt a lányával, fogalma sincs milyen nehéz munkát végzel, ráadásul tanulsz.

Leülni és értelmesen beszélgetni vele lehet ezekről?

Mert ha nincs meg a kommunikáció az baj.

És ha boldogtalan vagy, nem szereted igazán, nehogy mellette maradj csak a gyerek miatt!

Azzal csak ártasz neki, tapasztalat ( a szenvedő gyerek vagyok).

2011. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
na ezaz h tényleg mindent megtesz értünk, mindenünk megvan.vállalkozó, rengeteg gond van a nyakán, most kezdünk talán belendülni.de akkor is, hát mi a fene lelte, de mióta megvan a kislány azóta nem igen van el vele. volt olyan is h úton voltam hazafelé este és hívott h siessek mert a kislány bekakilt és nem teszi tisztába...25 perc múlva értem haza.pedig mikor pici volt akkor olyan ügyesen csinálta.ezért nem értem.
2011. febr. 23. 23:27
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Járj olyan edzésre, ahol vigyáznak a gyerekekre. Már van olyan hely. Így magaddal vihetnéd a kicsit, és nem kellene a fáradt férjedre hagyni.
2011. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
áldott jó a gyerek, szinte nincs gond vele. de akkor is egész nap pakolok.és megpróbálok a rendet a lehető legjobban megtartani, pici lakásunk van, alig férünk már el.csoda h ebben is megváltoztam és tartom is jó szokásom, mert én iszonyat igánytelen és lusta voltam.és mondja h rendet kéne tartanom!!!mert mondjuk a párna a földön (a kislány azzal játszik), nincs elmosogatva és az asztalon van egy tányér.és roha d t szarul esik.de ő komolyan gondolja mikor ezt mondja.
2011. febr. 23. 23:33
 8/43 anonim ***** válasza:
11%

Bocsáss meg, hogy megkérdem: mennyi volt a lánykori sújod?

És mi az, hogy Norbis kaja? Külön fizetni kell azért, hogy lefogyj? És a férjed keresi meg a rávalót?

Sztem te csak és kizárólag magaddal törődsz, vagy nem törődsz. Téged szeretni kell kövéren is? Te érted magadat? Mert én nem. Nekünk két gyerekünk van, de a feleségem nem hízott el. Nem is kellett lefogynia. Igaz, hogy ő sportolt ameddig lehetett, és ujra sportolt, amikor lehetett. Nem Norbizott. És végig evett is rendesen. Én nem értem ezt a mizériát.

2011. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
66%
Cserélj férjet. Ha így viselkedik, bármit csinálsz, mindig talál majd valami hibát benned.
2011. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
7%

"mert én iszonyat igánytelen és lusta voltam.és mondja h rendet kéne tartanom!!!mert mondjuk a párna a földön (a kislány azzal játszik), nincs elmosogatva és az asztalon van egy tányér.és roha d t szarul esik.de ő komolyan gondolja mikor ezt mondja."


Gondolom, este mondja, amikor hazajön a melóból. Te meg gyesen vagy ugye. Nyugodtan elmosogathatna a férjed is. Neki ez már semmi.

Mit mondjak: nálam sem sokáig lennél...

2011. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!