Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok már örülni...

Miért nem tudok már örülni neki, mikor végre megkapom?

Figyelt kérdés
külföldön élek, hónapok óta nem láttam a családomat és ma meglátogat a nővérem. Hetek óta ezt várom, tervezgetem, mindent elképzeltem már. Most, h nemsokára itt van, kétségbe estem, h nem szerveztem meg eléggé, az egész tök béna lesz, mert nem lesz idő azokra a dolgokra, amiket akartam, és amúgy is már nem is várom annyira. Ez mitől van?
2011. febr. 24. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert egyfolytában ezen kattog az agyad.Minél jobb legyen és különleges.Ha már hetek óta ezt szervezed persze,hogy bele unsz.De mihelyst meglátod a nővéredet ez az érzés el fog múlni és nagyon fogsz neki örülni.
2011. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idegronccsá tetted magad a tervezgetés miatt, és túl tökéletesre akarod az egészet, már-már görcsösen. Hagyd, majd zajlanak az események maguktól. Ez a baj ezekkel a tervezgetésekkel, hogy a végére úgysem jön úgy össze, hogy a kis "mesevilágodban" elképzelted. Jó lesz hidd el, és nagyon jól fogjátok magatokat érezni!:)


22N

2011. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert minden akkor a legjobb amikor az ember érzelmileg rá van hangolódva.Ez a ráhangolódás lehet teljesen spontán , vagy tervezett is.Nálad az történt , h a tervezés folyamán már át is estél a ló túlsó oldalára:)

Nem is értem az egész szitut, hisz csak a tesód jön hozzád:)Akivel nagyon fogtok örülni egymásnak és aki gyorsan vágni fog mindent , mert ismer.

Majd kitaláljátok akkor és ott mire van kedve ,mi érdekli és mi az amit feltétlenül látnia kell, szerinted.

2011. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel, ha valami fontos számomra. Pl. ha valakit meghívok egy ebédre, vagy vacsira. Akkor annyira igyekszek, hogy jól sikerüljön, annyira izgulok, és tutti h valami nem sikerül úgy. Vagy nem fö úgy meg mint szeretném, vagy a szósz tul folyékony/ vastag...ez azért van mert annyira jól akarjuk. Azóta én is változtattam a stratégiámon, és azt mondom magamnak, ha valamit tervezek: Úgy csinálod ahogy tudod, jó lesz az meglásd! És minél lazább vagyok annál jobban sikeredik minden, és én is tudom élvezni az egészet. Szerintem kapcsold ki az agyad, te mindent megterveztél, biztos tökéletes minden, és a növéred örülni fog neki/neked! Most idelye hogy élvezd vele az együttlétet.
2011. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!