Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a menü a gyerekzsúron?

Mi legyen a menü a gyerekzsúron?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a kisfiam szülinapi zsúrja, amire 6-8 ovistársát hívtuk meg. Délelőtt kezdődik a buli és lesz ebéd is. A szülők is ott maradnak, tehát ők is fognak ebédelni. Légyszi adjatok ötletet, hogy mit főzzek, mi az amit szinte mindenki megeszik? Köszi
2011. febr. 24. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami rakott tésztát,vagy krumplit...pl a görög rakott krumpli isteni...vagy spagetti carbonara
2011. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

nem vagyok nagy ötletgyáros, de ebédre mondjuk rántotthús? azt (majdnem)mindenki szereti :D (ha meg vega vki akkor neki rántott zöldség, pl karfiol) krumplipürével

legyen valami finom süti is, de ne valami majszolós mert a gyerekek szétkenik, inkább valami keksz féleség vagy muffin, kevert tészta

2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A pizza mindig nyerő:)

és továbbá csinálhatsz csokitortát is, meg marcipán tekercset, esetleg egy kis gesztenye püré :)

2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
rántott szelet??azt szerintem mindenki szereti,kicsik,nagyok!
2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Én csinálnék salátákat, majonézes meg görög is, meg esetleg valamilyen tésztasalátát, aztán csinálnék pácolt húst, ketchup-ös csirkerszárnyakat, megsütném sütőben, serpenyőben grilleznék csirkemellet ilyesmi. Rántott sajt is jó ötlet lehet. Inkább ilyen svádasztalos szerű kajálást csinálnék. Meg persze aprósütemények, rágcsálók, torta.
2011. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
A rántott húst mindenki szereti, a gyerekeknek csinálhatsz dínót utánzó előre panírozott húsból, sült krumplival, és kechappal. Azt is minden gyerek imádja.
2011. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
kis minipizza??? a gyerekek saját maguknak el is készíthetik a feltétet és ezzel neked is időt és energiát spórolnak :)
2011. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Rántotthús mindig nyerő :D

Csinálj hozzá különböző szószokat, salátákat, stb

2011. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Bolognai. Ezt is nyerő a srácoknál.

Aki meg nem szereti, kaphat helyette túrós tésztát, vagy kakaósat.


Üdv!

2011. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A rántott hús jó ötlet, de mégsem...az csak frissen jó, én viszont-ezt igaz nem írtam-előző nap szeretnék megfőzni, hogy a bulin már csak a vendégekkel tudjak törődni.
2011. febr. 24. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!