Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy most mi...

Nem tudom, hogy most mi legyen, nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy még 1 évem lenne az iskolában de kaptam egy lehetőséget külföldre hogy ott tanuljak.Jelenleg rendészetiben tanulok és már gyerek korom óta szeretnék rendőr lenni, és most itt állok a kapujában,de ha külföldön tanulnék ott több lehetőségem van,nyelvet is jól megtanulnám és ha hazajöttem befejezhetném a rendészetit, csak az a bökkenő,hogy 4 év múlva jönnék haza és odakint nem is azt tanulnám ami érdekel, csak 1 új szakmát és nyelvet tanulnék,de ingyen lenne a szállás, sok ismerősöm van kint és az iskoláért sem kell fizetni.

Viszont hatalmas probléma számomra,hogy a szüleim nem támogatják,hogy kimenjek, ezzel rendkívül megnehezítik a helyzetemet és most fordul elő először,hogy nem támogatnak.Ez külön nehezít.

November 1-ig van lehetőségem megmondani,hogy kimegyek e vagy sem, ha nemet mondok nem nagyon lesz máskor lehetőségem.

Anyukám azt akarja,hogy rendőr legyek, és szeretne rendőregyenruhában látni, hogy büszke lehessen rám, de 5 éve súlyos rákbeteg és ha most kimegyek 4 év + 1 a rendészeti befejezése és nem biztos hogy 5 év múlva még láthat rendőrként.Lehet,hogy akkor már késő lesz,ettől is nagyon félek, és ha ez lenne nem tudom mit csinálnék, de annyira bűntudatom lenne,hogy nem maradtam itthon.Most egyáltalán nem tudom,hogy mi legyen?


2011. okt. 19. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem végezd el az iskolát először :)

lehet h lenne valami más lehetőség is külföldön :) én a helyedben nem hagynám ott édesanyámat... :)

2011. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztellek és becsüllek amiért rendőr szeretnél lenni. Egy év van hátra és megvalósul az álmod! Nagyon nagy dolog és ritka is ha valaki céltudatosan tudja mi szeretne lenni, és azzal fog foglalkozni amit szeretne. Anyukád is ezt szeretné és te is. Szerintem maradj itthon.
2011. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőséged még lehet másik,de valóra váló gyerekkori álmod amiért megdolgoztál,nem lesz másik.

Befejezed itt a sulit és kimész utána,külföld megvár.

2011. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy év múlva a Te álmod és Édesanyád álma is teljesülne.

Külföldre meg úgy kimennél, hogy semmi cél, csak egy suli ami nem is érdekel???

Én itthon maradnék, rendőr lennék. Hidd el, ha 5-10-20 év múlva mégis ki akarnál menni, a rendőrsé jó ugródeszka!

2011. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Egy kezdő járőr 80-90.000 ftot keres. Nem hiszem, hogy tisztában vagy azzal, mi folyik a rendőröknél. Nagyot fogsz csalódni. Menj, ha van lehetőséged!!!!!!
2011. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,Te rendőr vagy? Miért akarod az újoncokat elriasztani?
2011. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Addig menj ki,amíg megteheted. Később nem biztos,hogy összejön. Már csak a nyelv miatt is megéri. Egy anyának az a fontos,hogy a gyereke boldog legyen és nem az,hogy mi a foglalkozása. Ezzel szerintem a te anyukád is így van,csak nyilván rossz lenne neki,ha nem láthatna olyan gyakran.
2011. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Maradj csöndben egy percre és figyelj... a szíved vagy az eszed üvölt hangosabban?
2011. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj itthon. Édesanyádért is.
2011. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék. Anyukám miatt egész biztos, soha nem történhetne olyan dolog, hogy betegségében magára hagyjam akár őt, akár másik szerettemet, akinek szüksége van rám, és neki is őrá.
2011. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!