Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy mikor...

Más is van úgy, hogy mikor elkeseredik valami miatt, akkor úgy érzi, hogy jó lenne meghalni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak, ha nem sírom ki magam.. Nekem egy jó kiadós sírás, olyan igazi bömbölős mindig segít..(L/21)
2011. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
e hívják depinek. Voltam így sokszo. Asztán meg jájöttem, hogy jáéjek meghalni soká is, nem ke siettetni.
2011. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ráérhettél volna arra is, hogy írni megtanulj..
2011. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam a kérdés-válasz mély és elgondolkodtató mivoltába némi színt vinni kedves értelmes hozzászóló.
2011. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Nem... Érdekel ez a film, amit egyesek életnek is neveznek... Elvenni nem hagynám, nemhogy eldobjam... Szóval ha nyomott a kedved, akkor képzelj el egy sokkal rosszabbat és örülj, hogy nem az van...
2011. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM! Azért vagyok ember hogy a problémát megoldjam, pedig volt már egy s más az életemben
2011. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert annyi minden van a mérleg másik serpenyőjében. Sok tervem és célom van, és persze ott vannak a szeretteim. Nem érzem úgy, hogy a halálom megoldaná a problémáimat, ezért ha nehezebb problémám támad, akkor igyekszem átgondolni, hogy hogyan oldhatnám meg, és próbálom fejleszteni magamat. (Volt már olyan többször is, hogy valami nem sikerült, rossz passzban voltam, de később rájöttem, hogy nagyon sokat tanultam a dolgokból. Ez a szép az Életben, olyan, mint egy színdarab, egy fejlődési szakasz, amiben kipróbálhatunk sok mindent, és tanulhatunk is a hibáinkból).
2011. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!