Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok néha úgy érezni (ha...

Szoktátok néha úgy érezni (ha megnézitek az eddigi életeteket) hogy lúzerek vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy bármibe fogtok semmi sem jön össze az életben? (Mindegy hogy rajtad múlik-e vagy külső okok miatt.)

Egyáltalán lehet lúzer az, aki be meri vallani önmagának?


2011. febr. 24. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen érzésem néha. Okom is van rá.

Ettől még lúzer vagy, csak megvan a magadhoz való eszed, hogy ezt felismerd, vagy legalábbis kritikusan nézz magadra és az életedre.

2011. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Szoktam, de az benn a legrosszabb, hogy folyamatosan keresem a lehetőségeket, mit lehetne csinálni, hogy lehetne előrébb jutni. Bevállalok olyanokat amit nem sokan tennének meg a helyemben. Amikor már ott vagyok a cél előtt, közbejön valami rajtam kívülálló dolog. Olyan ami 100-ból vagy 1000-ből egyszer fordul elő és akkor megint ott vagyok ahol..(sehol)
2011. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én még nem éreztem ilyet (remélem nem is fogok). Tökéletesen elégedett vagyok az életemmel, szerencsésnek érzem magam. (Nem vagyok gazdag.)
2011. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
folyamatosan. attól még, hogy bevallod magadnak lúzer maradsz, csak legalább őszinte :D
2011. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Nekem általában minden sikerül amit eltervezek. Eleve így is állok hozzá a dolgokhoz, szóval nem is nagyon sikerülhet máshogy. (Külső okok miatt pláne nem, szvsz ha valaki azt mondja, ez meg az külső okok miatt nem jött csak össze, az nem meri bevallani magának, hogy ő a hibás vagy gyenge...)
2011. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen,szoktam így érezni magam. Szóval nem vagy egyedül ezzel :). De nem mindig arra kell támaszkodnunk,amit érzünk. Az érzelmek hullámzanak- magad is azt írtad, néha ugy érzed :). Néha meg pont mást érezhetsz. Ez most egy hullám. Ki fogsz belőle jönni. Nem vagy lúzer :). Amugy mit értesz lúzer alatt? Kihez képest érzed magad annak?
2011. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Állandóan így érzem.
2011. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy ugy alakult az eletemben, hogy mindig olyan dolgokkal nem volt szerencsem, amirol nem tehettem, tehat luzernek azert nem hivnam magamat, de vannak dolgok, amikben latom, hogy nincs sok szerencsem. Van, amikor bant, de mivel nem miattam alakult ki adott helyzet, nem tudok vele mit kezdeni es probalom pozitivan felfogni, mert van, akinek fele annyi szerencseje sincs, mint nekem.
2011. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen. Folyamatosan. És minden okom meg is van rá. Van olyan lúzer, aki tudja, hogy az... csak attól még lúzer marad... Én már belenyugodtam, elfogadtam, ezért már nem is vágom semmibe a fejszémet. Úgyis tudom, hogy eleve kudarcra van ítélve, bármit is akarok. Nekem mindig csak a selejtes jut mindenből. Ez van, ezt dobta a gép. Szél ellen, mint tudjuk, nem lehet... Ez a sorsom. Gondlom a következő életem még sz*rabb lesz... És a pohár is csak félig van...
2011. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

én lúzer vok, tudom magamról...de kerülöm is az olyan szitukat, ahol ez még nyilvánvalóbb (pl. nem tok táncolni, ezért soha de soha nem vetemednék rá. részegen se. 2)ha túl h*lye vok a témához, akk. kussolok. 3)mivel nem vok fotogén, véletlen sem hagyom, h képet készítsenek rólam. 4) nem állok ki beszélni nyilvánosság elé, mivel tom, h hadarok. 5) nem mek el bulizni, m tom, h nem szólna hozzám senki, nem hívnak, fölöslegesen nem égetem magam. 6) nem veszek fel magassarkút, m tom, h nemtok benne menni. 7) 1-2 mondatból le tom szűrni, h kív.ak-e a társaságomra. ha nem, akk hanyagolom őket.)

nagyrészt ennyi. elértem, h külsőre, és 5-6 mondatból nem látnak mások gáznak. baj akk van, ha barátkozni akarnak, + kérdeznek, kik a barátaim, hova mek bulizni.

2011. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!