Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnétek így az életeteket?

Szeretnétek így az életeteket?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Tökéletes szüleim vannak, imádnivaló nagymamám, szép ház, biztos anyagi háttér, egyszerűen mindenem megvan amit csak egy ember akarhat magának. Ami engem mindig is foglalkoztatott az az, hogy vajon tényleg nekem jár-e ez.

Szüleim 2 gyermeket akartak. Első gyermekük betegen született. Kittinek hívták, az orvosok nem jósoltak neki nagy jövőt. 1989-ben megszületett a bátyám is. És itt véget is kellett volna érnie a családalapításnak, ugyanis tudom, hogy szüleim 2 gyermeket akartak. De Kitti 3 évesen meghalt. Feltételezem, hogy csupán ebből kifolyólag, azaz az ő halála által lettem én. Mert hát apum nagyon szeretett volna egy lányt. Néha azt érzem ez mind mind a nővéremnek járna, aki semmit sem kaphatott ebből a sok jóból. Mi van ha haragszik rám? Olyan mintha elvettem volna tőle mindent, az egész életét. Nem foghatom egyszerűen arra, hogy ennek így kellett lennie. Vajon ő is úgy élne ahogy én teszem? Vajon hasonlítok rá? Szerintetek hihetek abban, hogy egyszer majd megismerem őt?


2011. ápr. 1. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne törd hülyeségeken a fejed.


Szeretném így az életem, nekem ehelyett csecsemőotthon jutott, és egyéb ilyen "klassz" dolgok.


Szóval örülj az életednek, és ne csinálj magadnak felesleges problémákat...

2011. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Nyilvänvaloan nem a te hibäd, hogy meghalt, ezert nem is kellene neked rosszul erezned magad amiatt, hogy neked szep eleted van.

Nem mondom, hogy felesleges ezen agyalnod, de te is tudod, hogy välaszokat nem fogsz kapni.

Ha sulyosodna a helyzet, akkor en elbeszelgetnek egy hozzaertovel, o biztos tobbet tud segiteni.

Szerintem a mennyben talalkozhatsz a testvereddel!

2011. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem tehetsz arrol, hogy ez tortent a testvereddel es hidd el, O nem haragszik Rad, mert nincs miert:)

Elso, ne mondd neki, hogy hulyesegeken tori a fejet, neked annak tunik, de neki nem az.

2011. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg a szüleiddel, kapj válaszokat a kérdéseidre, és utána zárd le ezt magadban és próbáld meg élvezni az életedet, és elérni a céljaidat, mert sokan ölni tudnának azért, ami neked megadatott.
2011. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem irigylem az életed,mert én is boldog és elégedett vagyok..De a helyedben ilyen hülyeségeken nem járna az eszem..Becsüld meg azt amid van,amit kapsz,tiszteld a szüleidet,és légy méltó az életedre..De a többi ökörséget felejtsd el..
2011. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Szeretném az életem így is!Nagyon jó lány lehetsz,ha ezzel ennyire törődsz,de hidd el,hogy örülnöd kéne,amiért neked mindened meg van!Ha nem kell az életed add nekem!
2011. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Lehet te vagy Kitti reinkarnációja.
2011. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nincs okod lelkifurdalásra, hiszen szegény Kittit ezzel vissza sem hozhatod és nem tehetsz róla, ami még a megszületésed előtt történt. Jólelkű vagy, de hidd el, hogy a szüleid ezt Neked szánják és nem pótcselekszenek.
2011. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ezt most komolyan gondolom, de lehet te vagy Kitti,

úgy értem az ö lelke benned van.


Nagymamám mindig mondja sokkal jobb lenne ha apám magyar lett volna, erre én mondom neki hogy, de nagymama akkor nem én lennék. Szeinte ugyan az lennék, mivel a lelkem ugyan az lenne...


Mèg mindig nem értek vele egyett, de mivel neked és Kittinek ugyan az a vér folyik a testedben mint elötte Kittiben, szerintem ez a gondolkodás nem kizárható..


A két gyerekkel meg annyit, hogy mivel jól élnek, az is elképzelhetö hogy így is úgy is meglettél volna, azért mert akartak volna még egy gyereket.

2011. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Miért foglalkozol ezzel?

A szüleid is foglalkoznak a halott testvéreddel???

Nagyon helytelen, ha ezt teszik.

Te önálló személyiség vagy, aki elég erős volt ahhoz, hogy megfoganjon és élve megszülessen. Jogod van az élethez, és ha a háttér is megvan, akkor a sors azt akarta, hogy mindez a tiéd legyen. Ha a sors másképp akarta volna, akkor meg sem születsz.

Nálunk is hasonló a szituáció. A férjem meghalt, a lányomban az anyós a férjemet, azaz a kisfiát látja továbbélni. Ez is helytelen, a lányom nem a kisfia helyett van, azért van, mert ennek így kellett lennie.

2011. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!