Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 17 éves fejjel, (L) bele...

Aki 17 éves fejjel, (L) bele képes lépni egy több mint 15 éves házasságba, annak mennyi az esélye, hogy másokkal is megteszi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem pont 50-50. Bármikor megteheti az ember. Nem kor függvénye, és értékrendünk is változhat az évtizedek alatt, tehát az is megteheti, akinek addig ez nem fért bele.
2011. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de átfogalmaznád a kérdést? Nem igazán értem, hogy mit szeretnél megtudni...

Addig oké, hogy a 17 éves lány robbantana egy több, mint 15 éve fennálló házasságot...

Most annak mennyi az esélye, hogy újabb házasságot tesz tönkre, vagy hogy ez a pasi megcsalja majd őt is?

2011. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hogy újabb házasságot tesz tönkre
2011. febr. 24. 21:41
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Fontos ez a te szempontodból? Fájdalmas, el tudom képzelni, de senki nem a kiscsaj tehet arról, hogy megcsalt a férjed...
2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
-senki
2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is inkább a férjed a bűnös... Hiszen ha nem ezzel a lánnyal, akkor mással dobbantott volna. Ha nem most, később. Rajta állt ez leginkább.
2011. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
gondolkodási mód kérdése. nekem pl az a véleményem, hogy minden megcsalás okkal történik, volt oka, hogy azt a házasságot szét lehetett robbantani, de nem biztos, hogy ezt mindenkivel meglehet csinálni...
2011. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
persze megteheti megint, de az is lehet hogy rájön hogy nem olyan jó szeretőnek lenni és soha többet nem lesz az. ha a pasi a férjed akkor viszont én azon gondolkodnék hogy megcsal e vajon újra, és a válasz a valószínűleg igen.
2011. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egy jól működő házasságba nem tud belépni egy harmadik fél. A szomorú az, hogy minden házasságban vannak hullámvölgyek, és ha egy ilyen dőszakban kapják el a házasfelek bármelyikét, és annak nincs elég ereje, hite, elszántsága, akarata stb. kitartani, akkor sajnos sokszor bukik a mutatvány, szakad szét a család.

Azért azzal nem értek egyet, hogy a csaj nem tehet róla. Az viszont tény, hogy a házas félé a felősség zöme.

Egy dolog vígasztaljon, hogy az esetek zömében az ilyen csajoknak is visszanyal a fagyi. Szerintem nem újabb házasságot fog szétdúlni, hanem majd jó pár év, évtized múlva az ő szép családját fogja széttépni egy ugyanilyen gondolkodású csaj, aki meglehet szintén 17 lesz, mikor ó már 40 vagy 50. Majd talán akkor elgondolkodik.

Nem véletlenül mondom én azt mindig, csak annyit kívánok mindenkinek, amennyit ő okozott. Aztán ki-ki tűnődjön a saját lelkiismerete szerint.

2011. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, ribi volt-e, vagy naiv.
2011. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!