Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányoknak miért a...

A mai lányoknak miért a gazdag pasik jönnek be? Miért jobb egy gazdagabb, mint egy szegényebb?

Figyelt kérdés
Köszi.
2011. febr. 25. 20:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
99%

mert biztos háttért, anyagi biztonságot jelent. azt, hogy semmiben sem fog hiányt szenvedni és nem kell majd nélkülöznie.

de nem minden lány ilyen.

2011. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%

A régi lányok talán csórókra buktak?

Amúgy tényleg nem mind ilyenek.

2011. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%

Biztonságot nyújt, nem kell mellette nélkülözni.

Egyébként én nem általánosítanék. De azért 30-35 évesen egy férfi tudjon felmutatni valamit. 1 lakást, vagy valami egzisztenciát. Mert azért elég ciki, ha akkor még anyucival él együtt, esetleg munkája sincs, és a szülők tartják el. Egy ilyen pasival normális nő nem tud tervezni.

2011. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
33%
nekem pont nem a gazdagok jönnek be. sőt, leginkább a csóró zenészekre bukom. 17/L
2011. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
76%

Csak annyiban jobb, hogy tudja biztosítani a nő jövőjét.

A családról ne is beszéljünk. A gazdagabb el tudja vinni néha vacsorázni, utazhatnak, ha gyerek lesz akkor annak nagyobb eséllyel meg lesz mindene.


Azt elismerem, hogy nem minden a pénz. A lelki törődést nem biztos, hogy a pénzesebb megadja.


Nekem, ha választanom kéne egy pénzes de szívtelen és egy szegény de velem szemben gyengéd és kedves, igyekvő férfi között, akkor az utóbbi nyert.

De ha a gazdag is legalább olyan gyengéd, figyelmes mint a szegényebb akkor a gazdag. (és itt most nem játszik a szerelem, és feltételezem, hogy mindkettő egyformán vonzó)


Ezért ne utálja senki a nőket. Ez a vérünkben van. Mi mindig a magunk és az utódaink jólétét nézzük és ez régen az erősebb, gyorsabb, ravaszabb férfiak voltak a nyerők most pedig a gazdagok.


21/L

2011. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%

Nagymamamek korosztalya mindenkit penz alapjan itel meg, nyiltan is. Szoval mi az, hogy a mai lanyok? Szerinted regen nem igy volt, mikor ahhoz adtak a lanyukat, akinek tobb hold foldje volt es a szulok egymas kozott rendeztek a kihazasitast, a gyerekeiknek sokszor nem is volt beleszolasuk?


Miert jobb egy penzes, mint egy nem penzes ferfi? Ha csupan a penzben van koztuk kulonbseg, szerintem teljesen egyertelmu, hogy miert jobb, ha valaki nemcsak minden szempontbol megfelelo tars, de meg penze is van. A penz az elet egyik fontos resze - ezt nem kell tagadni, hisz mindenki penzbol el. Te arra tudsz valaszolni, hogy (elvileg) 2 egyforma kvalitassal rendelkezo ferfibol miert is kellene a szegenyet valasztani? Mi szol mellette? Neked kellene megindokolni.


Azert nem mindegy az sem, hogy ki miert szegeny, mert a penztelenseg mutathat valamit az ember szemelyisegerol. Van, aki azert, mert 5 testvere van es igy nem tudtak a szulei tamogatni. Ez rendben van, de van, aki azert szegeny, mert lusta dolgozni. Vagy azert, mert jatekgepbe dobalja a fizeteset, esetleg elissza...az elso esetnel azt mondja a no, hogy OK, egyutt megteremtjuk a jovonket, de a tobbire mit mond? Hogy nem kell egy ilyen link alak.

2011. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
97%

Ez remélem költői kérdés. Gondolom magad is tudod, hogy azért jobb a gazdagabb pasi, mert a csajok annak reményében jönnek össze a pénzes fiúkkal, hogy majd akkor mindenük meglesz, amit csak akarnak. Na meg presztízs kérdés is ez sok lánynál.


Mondjuk nálam nem szempont. Nekem csak az a fontos, hogy a pasinak is legyen valami perspektívája, szóval az oké, hogy jelenleg csóró (én is az vagyok), de tegyen valamit azért, hogy ebből kijusson. Értem ezt úgy, hogy dolgozzon keményen a céljaiért (ennek előfeltétele, hogy legyenek neki), tanuljon, vagy bármi ilyesmi, amivel előrébb lehet jutni. Én is ezt teszem. Úgy vagyok vele, hogy senkitől nem várok el többet, mint amennyit magamtól is elvárok, így nem várom el, hogy egy pasinak legyen saját lakása, kocsija, többszázezres fizetése, stb., viszont tegyen meg mindent azért, hogy olyan színvonalon éljen, ahogy szeretne, mint ahogy ugyan ezt magamtól is elvárom.


23/L

2011. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
92%
Ezt most komolyan kérdezed? Mert nem kell éhezni mellettük.
2011. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
93%
Es egyebkent miert mindig azt hasonlitjatok ossze, hogy a penzes csakis egy szivtelen idiota lehet, a szegeny meg aranyszivu? A szegeny ember epp ugy lehet kapcsolatkeptelen, mint a gazdag.
2011. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%

Engem egyáltalán nem érdekel,hogy gazdag vagy szegény-e a srác,ha tetszik.Persze azért ne járjon szakadt ruhában,meg a házuk ne roskadozzon.:)Sőt talán az még jobb ha nem áll olyan jól anyagilag!

17/L

2011. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!