Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányoknak miért a...

A mai lányoknak miért a gazdag pasik jönnek be? Miért jobb egy gazdagabb, mint egy szegényebb?

Figyelt kérdés
Köszi.
2011. febr. 25. 20:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
64%

Ez a válasz 69%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad


És az eszetekbe jutott kedves hölgyek, hogy hogy a büdös francba lehet 27-30 éves korára egy férfinak 3 x6 -osa vagy s8-asa?

Mert kemény gürivel se sok esély van rá(nem mondom hogy nincs).

Akiket láttok gazdag csávókat az apucika pénzáből és/vagy öröklődésből vett ilyen!

Ez az esetek 95%-a!

Na ebben ,hol van a céltudatosság meg küzdés mi?

Egy ilyen hogy fogja eltartani a nőt meg a családját?

Kicsit átláthatnának már a nők a szitán.

2011. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnt a válaszom, pedig semmi rosszat nem írtam. Csak egy szimpla véleményt, tényleg semmi nem volt benne! Köszi mindenkinek!
2011. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
41%
18:32: nem erted a lenyeget. Nem az a lenyeg, hogy milyen kocsija van, hanem az, hogy igenis valamit mutat az ember szemelyisegerol az anyagi hattere. Nem azt mondom, hogy legyen kogazdag, de 27-30 eves korara legyen egy jo vegzettsege, allasa, legyen szorgalmas. Ehhez nem kell apuci penze...kulonbseget kell tenni akozott, hogy valaki szorgalmas, csak szegenyebb szarmazasu es el tudja majd tartani a csaladjat vagy csak elkolti a penzt minden hulyesegre. Ne csodalkozz, hogy ez nem mindegy egy normalis nonek.
2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
83%

ma 18:32 vagyok.

Azt még kihagytam, hohy általában a menő "gazdag" srác aki furikáztatja a kisk*rvát a a x5 -ös bömössel, akkor van pofáraesés amikor hazaviszi a kiszemelt leánykát a 7.emeleti panelba. Elég gyakran előfordul ez a cinkes dolog...

2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
95%
Nem a pénz a lényeg, hanem hogy legyen a srácban ambició, életszerű, megvalósítható tervei, stb. Persze nem mindegy milyen korú emberről beszélünk. Azért valljuk be 30 évesen elég gáz ha nulla végzettséggel, nulla ambicióval, újságkihordóként él valaki anyuci nyakán, ahogy az is gáz ha valakinek az életcélja/ karriervágya az hogy rocksztár/topmodell/életművész legyen. És ez teljesen független hogy férfiról vagy nőről beszélünk.
2011. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
89%
Ja és a "mai lányok" jelzőhöz annyit hozzáfűznék hogy régen ezrerszer jobban számítottak az anyagiak házasságkötésnél, jellemző volt az érdekházasság, "beházasodás", illetve a "jó parti" kifejezés...
2011. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
80%
Nekem fraszom van a gazdag pasiktol. Valahogy az az erzesem, hogy "lenezne" mert nem olyan hatterrel rendelkezem, mint o.
2011. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
89%

engem nem érdekel a pénz.Utálom az ajándékokat is,de nem úgy..hanem egyszerűen nem szeretem ha költenek rám: )

Nekem csak annyi kell,hogy szeressen,hű legyen,tartson ki ..stb.: D

2011. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a mai lányoknál ez általános-e, mert én már nem vagyok fiatal (42), de nekem soha nem volt pénzes pasim, sőt, volt aki nálam is csóróbb volt, aki mégsem, az sem költött rám, de nálam nem ez számított.
2011. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
96%

én egész életemben csóró voltam. soha nem voltak szép ruháim, emiatt mindig megszóltak a suliban, szekáltak, nem fogadtak be maguk közé (csak a hasonlóan csórik).

mindig álmodoztam, nem sokról csak arról, h legyen pár szép ruhám.

nem volt tv-m, számítógépem, semmi, elmenni sem tudtam szórakozni, m soha nem volt rá pénz.

egyedül voltam, 1 b.nőm volt, aki hasonló helyzetben járt.

egyszer veszekedtünk otthon, és leléptem hajlani 5kor.

egy padon üldögéltem, mikor leült mellém egy férfi. külföldi újságot olvasott, én pedig angolul megkérdeztem, h ugye nem magyar, és elkezdtünk beszélgetni.

mivel mást nem nagyon tudtam csinálni szabadidőmben azelőtt, csak olvastam, ezért olvasott vok, és nagyon jól elbeszélgettünk. később többször találkoztunk, azóta a párom. :)

sok szép ruhát, ékszert vesz nekem - és utáljatok érte, de jólesik.

jólesik, m azelőtt soha nem volt benne részem, csak álmodtam róla.

érdekes, azóta akik utálatoskodtak, és lesajnáltak, jönnek oda törleszkedni - de én csak azokkal barátkozok, akik akk is mellettem álltak, mikor csóri voltam.

rossz pénz nélkül, és aki szegénységben nőtt fel, azok közül sokan megfogadják, h kitörnek, és párnak sikerül.

ha vki ezt elítéli, keressen olyan lányt, aki nagyon gazdag, és nincs szüksége semmire, m mindene megvan, v. olyat, akinek nincs igénye erre.

minden zsák megtalálja a maga foltját, én azt hiszem.

2011. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!