Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi aki soha...

Van itt olyan férfi aki soha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Off

Újjajj! Na ez az a típus, aki 40éves koráig szórakozik, úgy váltja a nőket, mint más a bugyiját. Aztán megkopaszodik, pocakos lesz, stb. Majd rájön, hogy már nem tapadnak rá úgy a nők, egyedül érzi magát, és hirtelen rá jön, hogy most már végre szeretne családot. Olyan 45 éves korára talán eljut idáig, és ekkor keresi 25-33 (de maximum 35) éves nők társaságát, mondván ő a korához képest "fiatalos".... És természetesen a természetes szolíd nők jönnek be neki, nem az érdekcicababák.

Na az ilyen típustól hányok. Hát keressen magának 40es nőt, vagy törődjön bele a pénzéhes cicákba!

Bocs a véleményemért, de....

2011. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Van.
2011. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Pl én majdnem a Te célcsoportod vagyok.

38 éves férfi vagyok, jó párkapcsolatban és nagyon jól megvagyok gyerek nélkül. (ítélkezés kéretik mellőzni)

Én egyedül az eszemmel fogadom el, hogy elvileg már réges régen lehetne, illetve szintén észérvesen a párom kedvéért belemennék, mert önzés lenne ráerőltetni a gyerektelenséget és ezzel megfosztani őt a női mivolt beteljesedésétől, az anyaságtól.

De én spec tök jól megvagyok nélküle.

2011. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Ja,én se akarok.Majd ha orbánt felkötik esetleg.
2011. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Én nő vagyok, de az én barátom sem akar gyereket. Én sem, úgyhogy szerencsénk van.
2011. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 TOMAtm ***** válasza:
79%
én szeretnék,de nem ebbe a szar világba ahol havi 350ezerből se lehet normálisan megélni,mert elviszi az adó meg az a kva gázszámla meg a sok szarság amit lehúzás címén itt kitalálnak.szóval a véleményem : Éljenek a gyerekek(egy szebb világban)!
2011. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

30 éves vagyok,de én sem akarok gyereket,és nem is lesz soha,mert a feleségemmel ezt már rég megbeszéltük.A feleségem 38 éves ,és már a kora miatt sem hajlandó szülni.Amúgy neki van egy fia aki a nevelt fiam,mert 8 éves kora óta hármasban élünk..Most,hogy elmúlt 18 éves így jut időnk bőven ránk is..Végre magunkkal foglalkozhatunk,élhetünk a saját hobbinknak,szenvedélyünknek..(a nevelt fiamat persze tovább támogatjuk,de már megáll a lábán is..)

Szóval saját kisbaba isten őrizzen,hogy legyen..Nem is bírom a gyereksírást elviselni.

2011. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

"ma 21:36"

Vazzeg, látom, te ebből a kérdésből még azt is megmondanád, mit reggelizett a kérdező. :D Ehhez képest, én azt se tudom, férfi-e vagy nő, nincs kedve gyerekhez vagy nem is lehet neki...

2011. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

Előbb-utóbb mindenki eljut odáig, hogy (akár a Karib-tenger partján is) rájön, hogy unja a koktélt, az egyforma szopólányokat, és nincs értelme az életének. Ekkor jön a: mi marad utánam ha meghalok, meg a mit értem el az életben, stb. Csak kérdés, hogy kinél mikor jön el ez az idő...

És örökbefogadni is lehhet, csak ahhoz kéne egy kis ,alkalmazkodás meg önfeláldozás, meg reális önértékelés. Persze ezek nem könnyű dolgok, és nem is trendi...

2011. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg,írhatna valamit a kérdező.Legalább tudjuk meg mi az álláspontja.
2011. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!