Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen férfi...

Szerintetek milyen férfi lehet az olyan aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

A másik kérdés párjaként, gondoltam én megkérdezem ezt.

Mivel egyesek szerint a nő nem nő és nem talán nem is ember, ha nem akar szülni, kíváncsi vagyok hogy az ilyen hozzáállásúak ugyanígy elítélik-e a férfit, aki nem akar gyereket? Vagy az elfogadható?


2011. ápr. 16. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Egy egészségesen gondolkodó férfi.
2011. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindegyik elfogadható!

Ha valaki úgy érzi,h.nem fér bele az életstílusába egy gyermek akkor inkább ne vállalja!

Jobb annak a gyereknek ha nem fogan meg mintha igen és utána vagy elvetetik vagy megszülik és tojnak a fejére!

2011. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
nem unod még ezt a kérdést?? alig 2órája uyganilyen kérdés volt csak olyasmi kiirással, h milyen NŐ az aki nem akar gyereket???
2011. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Pont olyan mint én.
2011. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

19:02

Nem unom. Olvasd: "A másik kérdés párjaként, gondoltam én megkérdezem ezt."

De volt már ilyen kérdés? Férfiakról? Nem találkoztam vele.

2011. ápr. 16. 19:04
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal, hogy aki nem akar gyereket, az ne vállaljon gyereket.

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki legszívesebben leköpné azt a nőt, aki nem szül, az a gyermeket nem akaró férfiakról is hasonló véleménnyel van? Vagy ez esetben másképp gondolkoznak?

Ha a nő nem nő attól, ha nem szül, a férfi sem férfi akkor, ha nem csinál gyereket?

2011. ápr. 16. 19:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Nem tudom ilyen beállítottságú emberek olvassák-e ezt a kérdést?De szerintem a Nő nem gyerekgyárnak születik a Férfi meg nem nemzőbajnoknak!Mindenkinek a saját döntése legyen,h.vállal-e gyereket!És senkinek nincs semmi beleszólása ebbe csak az adott párnak!Anyósok Apósok tartsák meg a véleményüket a gyerekcsinálással kapcsolatban!
2011. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan ember, mint bárki más. És nők esetében is ezt gondolom.


Akik azt gondolja, hogy az a férfi/nő undorító, aki nem szeretne gyereket, begyepesedett, korlátolt gondolkodású, szánalmas ember lehet.

2011. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehetne már ezt az idióta kérdezőt kitiltatni innen?? Már a kérdéseidtől idegbajt kap az ember, nem hogy a hozzászólásaidtól. Szülj 50 gyereket, másokat meg hagyj békén, ki kíváncsi erre...?
2011. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

19:30

Összekeversz valakivel. Ezen kívül próbáld meg értelmezni a kérdést. Köszönöm.

2011. ápr. 16. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!