Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes újraéledni a szerelem?...

Képes újraéledni a szerelem? Vagyis újra beleszerethetsz ugyanabba a személybe?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
változó, nekem sikerült.
2011. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, várom a válaszokat.
2011. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De azután is megtörténhet a dolog, ha már szakítottál az illetővel, épp azért, mert nem vagy szerelmes?

Hogy kezdtél rájönni, hogy mégis szereted? Vagyis ő hogy viselkedett veled, hogy elérte ezt? Benne volt a dologban az, hogy "újra meg kell hódítani" vagy csak nagyon hiányzott? Bocsi ha értelmetlenségeket írok, csak érdekel.

2011. febr. 26. 12:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló, akkor már 2-en vagyunk...
2011. febr. 26. 12:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha előtte szerettem, és nem csinált olyat, ami nekem rossz, vagy fájdalmas, akkor igen. Én hiszek benne.
2011. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én minden nap újra szerelmes leszek a páromba...
2011. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egyszer vége egy kapcsolatnak és újra fel akarja melegíteni valaki a dolgot, szerintem nem lesz már olyan, úgyis ott lesz előtted, hogy miért is lett vége. Legalábbis nálam így volt, persze másnak attól még működhet.

Persze az is más, ha adott egy kapcsolat és úgy érzed nem jó valami, vagy nem szereted, de aztán mégis..az működhet.

2011. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Engem állítólag imádott, aztán jött ez, hogy szakítsunk, mert nem szerelmes. Emellett nagyon szeret és fontos vagyok neki,de ez nem szerelem. Kért egy kis időt, hogy lássa, mit érez... hát ebből a kicsiből 1 hónap lett. Közben biztatott és szinte végig arra célzott, hogy inkább a folytatás mellett van, mint ellene... Az viszont hozzátartozik az igazsághoz, hogy az alatt az egy hónap alatt minden úgy volt, mint régen, mikor még jártunk és szeretett. Találkozgattunk és mikor együtt voltunk,olyan volt az egész, mintha járnánk. Átölelt, hozzámbújt, csókok stb. Mindig mondta is, vagy írta msn-en, hogy jó volt a tali, a velem töltött idő, nagyon jól érezte magát velem stb. De ezt az állapotot meguntam, kértem, hogy lassan döntsön mostmár, bármi is legyen. Kb. 1 ete is azt mondta, hogy úgy érzi, akarja, de még össze van kicsit zavarodva. Tegnap viszont ahogy beszéltünk chaten, estére ígért nekem választ. Találkozásunkkor még megvolt a csók, oda is bújt hozzám, átölelt(mindet ő kezdeményezte), aztán kértem, mondja el, hogy döntött. Előtte megkért, mondjam el, én mit szeretnék. Elmondtam. Aztán azt mondta, hogy nagyon sajnálja, de nem szerelmes. Szeret engem és fontos vagyok neki, van úgy, hogy arra kel fel, hogy első gondolata én vagyok és hiányzom neki, ha nem beszélünk, de nem szerelmes, ezért nem akarja, hogy folytassuk a kapcsolatot. Ugyanakkor meg kell jegyezze, ha velem van, folyton csak ölelne, puszilgatna...

Engem kissé hidegzuhanyként ért ez. Számíthattam erre is, de a viselkedése és tettei alapján azt gondoltam, folytatni akarja, legalábbis többször tett erre célzást. De attól azt akarja, hogy ugyanúgy beszéljünk meg bármit és lehessünk barátok, mert fantasztikus lánynak tart. (Hát ez ilyen vigasztaló duma) Aztán elköszöntünk egy "hello"-val attól az embertől, akivel félórával azelőtt még csókolóztam. Hozzátette azt is, hogy nincs senkije, se kiszemeltje, neki jó így, hogy egyedül van. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, csak azt akartam felvázolni, hogy nem haraggal váltunk el...

Ezért tettem fel a kérdést, hogy megváloztathatja-e a döntését? Mégis érezheti a szerelem egy szikráját valaha? Vagy ez elmúlt és már sose lesz belém szerelmes többé?

2011. febr. 26. 12:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben eltűnnék az életéből, hogy valóban hiányozhass neki. Ez általában segíteni szokott.

Mondd meg, hogy most neked kell idő, nem akarsz barátkozni, legalábbis nem azonnal.

Iratkozz fel erre (csak az ingyenesre), mert jókat ír, de nekem nincs kedvem lepötyögni most :)

[link]

2011. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm a tippet!

Adam JoyRideR ingyenes tanácsaira feliratkoztam és meg is kaptam mind a 6-ot. Az a baj, hogy abban kevés konkrét dolog volt, hisz ez csak ingyenes, megvenni viszont nincs pénzem. :( Te elolvastad az egészet?

2011. febr. 26. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!