Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Extrém végrendelet- hasonló?...

Extrém végrendelet- hasonló? (lent)

Figyelt kérdés

Én a végrendeletemben a testrészeimet kísérleti célokra ajánlom fel (ha lehetséges, szervdonorként).

A koponyámat viszont egy barátomra hagyom, ha én előbb halok meg, mint ő (az ő külön kérésére), mert lámpabúrának akarja használni.

Egyik ismerősöm nagymamája a kedvenc macskáját kitömette, és azt hagyta szeretett unokájára. O.o

Más is tervez furcsa, meghökkentő, beteges végrendeletet?

ill. hallott szokatlan végakaratról?


2011. febr. 27. 03:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lámpabúrát a koponyádból? Figyelj, normális a barátod?
2011. febr. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
A nyugati dili majmolasa.
2011. febr. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a testedet felajánlhatod kisérleti v gyakorlati célra pld egyetemnek boncolásra, de a fejedet v egyéb részedet nem adhatod magánszemélynek!
2011. febr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

..valljuk be, az azért elég beteges dolog is (koponyából lámpabúra)...

És csak hogy válaszoljak is, szerencsére nem találkoztam még hasonlóval sem.

2011. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a koponyádat nem fogja megkapni a cimborád, mivel fertőzésveszélyes.... és különben is ha előálltok egy ilyennel az tuti beutalót jelent egy "elme wellnessbe" (=szanatóriumba)
2011. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De a diliházban jó eséllyel kaphat közös szobát a hasonló kvalitású barátjával... Az ő külön kérése, hogy lámpabúrának akarja használni... (Hm, ha odajutna, hogy a kezébe adják, vajon milyen messzire szaladna, mielőtt elájul?)
2011. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beleírhatod a végrendeletedbe, de nem fogják neki odaadni.
2011. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy egy halott koponyáját, hogy akarja használni? Hisz még minden "cucc" benne van. Hol talál olyat aki majd azt neki megtisztítja?

ilyen ötleteket....

2011. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a koponyádat semmilyen égő nem világítja át, szóval nagy értelme nem lenne lámpaburaként használni.


Szerintem inkább a farkadat akarjad ráhagyni, legalább nem fog annyira meglepődni amikor helyette egy nagy lóf*szt kap, majdnem ugyan olyan a kettő ;)

2011. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

természetesen a csontról az átadás előtt minden más egyebet letisztítanak. mivel orvosi egyetemek hallgatói számára készített csontvázakat is fertőtlenítik, természetesen el lehet érni, hogy ugyanezt tegyék a koponyámmal( ahogyan ismerősöm mamájának macskáját is kiperparálták).

egyébként itt nem arra voltam kíváncsi, hogy dilis-e a haverom, hanem, hogy hallottatok-e szokatlan végakaratról.

Mellesleg a családtagjaim is beleegyeztek ebbe, hogy a testrészeimet tetszés szerint használhassák majd kísérleti célokra, így megvétózni senki nem fogja.

2011. febr. 27. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!