Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható-e, ha nem...

Megbocsátható-e, ha nem mondom meg a munkaadónak, hogy halálos beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni dolgozni. Sanos, már csak néhány évem, 2-3, max 5 ) van hátra, az orvosok nem tudnak meggyógyítani. Ezt a néhány évet (vagy hónapot ) munkával szeretném eltölteni. Idáig tanultam, ott sem tudtak a betegségemről, a kezelésekről. Viszont ha már ennyit tanultam,szeretnék legalább egy kicsit választott szakmámban dolgozni. Sajnos, még nem sikerült sehova bejutnom, pályakezdő vagyok. Ha felvesznek, teljes értékű munkát tudok végezni, Nem merem, és nem is akarom elmondani, hogy beteg vagyok, mert akkor eleve nem vesznek fel. (Betegségem nem fertőző) De ha máskor nem, a végén kiderül. Megkockáztathatom, hogy legyen néhány munkával töltött évem (hónapom?) Szüleim mindenképp támogatnak, orvosaim azt mondják, azt tegyem, ami nekem jó.

Kérlek, ne azt írjátok, hogy meggyógyulok, legyek erős, stb. ezeken már túl vagyok. Az orvosaimmal már mindent megbeszéltünk, mindent megpróbáltunk. Csak a munka része érdekel.


2011. febr. 28. 16:18
1 2 3 4 5
 41/43 payne19 válasza:
Eleg sok év el telt, nemtudom h kapok e választ de azért érdekel :')
2015. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
Lehet hogy ez nagyon MORBID kérdés lesz de élsz még? :) Sikerült felvenniük?
2017. jan. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Saavedro válasza:
Nem fog már válaszolni, mert inaktív a fiók.
2017. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!