Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mi okból jönnek...

A férfiak mi okból jönnek össze 10 évvel fiatalabb vagy annál is fiatalabb nővel?

Figyelt kérdés
Az előző kérdést nem én írtam ki. Csak eszembe jutott, hogy megfordítva még érdekesebb a kérdés. Mert megfigyeltem, hogy sokan hajlamosak csak a nőt elítélni, ha sokkal idősebb pasassal jön össze. Pedig fiatalságért/szépségért(=külsőség) morálisan ugyanolyan problémás összejönni valakivel, mint pénzért/jólétért(=külsőség). Ugyanolyan érdekkapcsolat mind a kettő (nem azt mondom, hogy minden nagy korkülönbséges kapcsolat érdekből jön létre, de elsőre ezt szokták gondolni az emberek - legalábbis az előző kérdésre adott válaszokból ez derül ki számomra). Nem érint a kérdés semmilyen szempontból, és nem is ítélek el senkit, csupán felötlött bennem a gondolat.
2011. márc. 1. 00:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

Magam is voltam ilyen helyzetben pár évvel ezelőtt, a barátom 13 évvel volt idősebb nálam. Biztosan van olyan nagy korkülönbségű kapcsolat, ahol tiszta és önzetlen érzelmek vannak.

Én azonban olyan fiút fogtam ki, aki nem igazán kellett már senkinek, kiégett, a családi kapcsolatai siralmasak, viszont (kezdetben, mikor beleszerettem) volt olyan külseje, ami kezdetben feledtetni tudta a problémákat vele. Később meghízott. Én még úgy is imádtam, de fél évnél tovább nem működött a dolog.

22L

2011. márc. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%

Mi májusban házasodunk össze, alig másfél év után kérte meg a kezem, mert első látásra egymásba szerettünk. A gondolkodásmódunk azonos és nem zavar egyikünket se hogy 10 év van köztünk (én többnek nézek ki, ő kevesebbnek, így ránézésre 25 és 27 vagyunk).

Amúgy meg anyumék közt is 11 év van és már több mint 25 éve jól megvannak.

M22

2011. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%
Ha azt írom ide, hogy a nők 20 éves koruk után már csak öregszenek és csúnyulnak, akkor durva lepontozást kapok? Persze: tisztelet a kivételnek... Kinek nem inge...
2011. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
az előbbi kérdésnél említett 21 éves főiskolás lány és 35 éves férfi példánál maradva. egy ilyen idős férfinak mégis csak imponáló egy 21 éves barátnő. naív könnyebben irányítható, nincsenek akkora igényei. a korabeli nők már gyereket akarnak, férjhez menni, ennél a korosztálynál ez nem áll fenn. összegezve: sokkal kevesebb ráfordítással sokkal szexisebb nőt tudnak így kapni, és ha meg van a kellő egzisztencia akkor kedvükre válogathatnak, megtehetik!
2011. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
Én 8,5 évvel fiatalabb lánnyal jöttem össze. Én 26 voltam, ő meg 17. És 26 évesen nem a kapuzárási pánik vezérelt, elhiheted. Egyszerűen én a koromnál mindig fiatalabb voltam lelkileg, afféle későnérő típus. Épp túl voltam egy szakításon egy elvált anyukával és nem is vágytam arra, hogy egy 24-25 éves csaj két hónap együttjárás után a babakocsis kismamákat bámulja bepárásodott szemmel célzásképpen. Azóta is együtt vagyunk. Ő most 30 én meg 38. Semmiben nem érezzük, hogy más lenne a gondolkodásmódunk.
2011. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mivel nagyon sok férfi hagyja ott a családját, sok kislány apa nélküli családban nő fel, bennük később jó kis apakomplexus alakulhat ki, ebből kifolyólag direkt idősebb férfiak társaságát keresik. Az én környezetemben is van nem egy ilyen. Szóval ebben az esetben, amikor egy helyes fiatal csaj hajt rá az emberre, hülyék lennének a férfiak nemet mondani.
2011. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem értem az embereknek miért jó másokon csámcsogni? Párom nem gazdag, én sem, amolyan középosztálybeliek vagyunk. 24 vagyok, párom 34, már 16 éves korom óta ismerem, 5 éve vagyunk együtt. Nem hinném, hogy őt 29 évesen a kapuzárási pánik fenyegette volna. Szerelmesek vagyunk egymásba, állítása szerint a balesete után megöregedett, persze ez csak szerinte van így. Aki találkozik vele biztos, hogy nem néz ki 28-nál idősebbnek, tudom. Az más dolog, hogy babát várunk és a szülészeten kerek szemmel néznek rám, hogy "maga terhes?". Néha 17-nek néznek, na de na. :)

Az emberek először tényleg az érdeket nézik, mert nagyon buták. Az egyetemen a volt csoporttársaim némelyikének is az volt az első kérdése, hogy mennyi pénze van. De én is buta voltam, mikor azzal a sráccal még akkor tovább beszélgettem.

Summa summárum: a szerelem a lényeg, a legtöbb ilyen kapcsolatnak ez a mozgató rugója.

2011. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ez így természetes, mint az előző.

Ez azért is van, mert a lányok gyorsabban fejlődnek és..ö..öö..a férfiak lassabban öregednek,na.

Ezért ha mi, nők, velünk egykorú férfinak mondunk valamit, azt 6-8 évvel később érti meg... :)

2011. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
hopp: előző 7:44-re reagálás
2011. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2011. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!