Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mi okból jönnek...

A férfiak mi okból jönnek össze 10 évvel fiatalabb vagy annál is fiatalabb nővel?

Figyelt kérdés
Az előző kérdést nem én írtam ki. Csak eszembe jutott, hogy megfordítva még érdekesebb a kérdés. Mert megfigyeltem, hogy sokan hajlamosak csak a nőt elítélni, ha sokkal idősebb pasassal jön össze. Pedig fiatalságért/szépségért(=külsőség) morálisan ugyanolyan problémás összejönni valakivel, mint pénzért/jólétért(=külsőség). Ugyanolyan érdekkapcsolat mind a kettő (nem azt mondom, hogy minden nagy korkülönbséges kapcsolat érdekből jön létre, de elsőre ezt szokták gondolni az emberek - legalábbis az előző kérdésre adott válaszokból ez derül ki számomra). Nem érint a kérdés semmilyen szempontból, és nem is ítélek el senkit, csupán felötlött bennem a gondolat.
2011. márc. 1. 00:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek jó!

A fiatalabb nőnek, hogy végre kap valakit. Az idősebb hapsinak: kap egy bontatlan játékot. Az elhagyott családnak? Nos, ezen még nem is gondolkodtam.

2011. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem mivel nagyon sok férfi hagyja ott a családját, sok kislány apa nélküli családban nő fel, bennük később jó kis apakomplexus alakulhat ki, ebből kifolyólag direkt idősebb férfiak társaságát keresik. Az én környezetemben is van nem egy ilyen. Szóval ebben az esetben, amikor egy helyes fiatal csaj hajt rá az emberre, hülyék lennének a férfiak nemet mondani."


Ez azért így nem igaz. Pl nekem volt apám, mégis a nálam 10-15 évvel idősebb férfiak tetszenek. Viszont az én apám 31 évvel idősebb nálam, szal nekem erről a korosztályról enyhén szólva nem egy apa jut eszembe.

2011. márc. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem is az idosebb ferfiak tetszenek, pedig vegig mellettunk volt edesapam es nagyon jo apa volt mindig. De en nem is tudom elkepzelni, hogy a paromat az apamhoz hasonlitsam, mert egyszeruen a ketto teljesen mas. Ez nem apakomplexus. E logika szerint a 45 eves pasi es 28 eves no viszonya pedofilia a ferfi reszerol...?
2011. márc. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!