Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik a lányommal?...

Mi történik a lányommal? Segítenék neki, de nem hagyja. Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi lehet a baja, mert nekem nem hajlandó semmit sem elmondani,pedig korábban (3-4 hónap) kifejezetten jó volt a viszonyunk. Furcsa dolgokat csinál, mint például egész éjjel fent van, nap közben pedig fáradt és ingerlékeny, ezt a párjától tudom. Durván beszél velünk, nagyon elutasító mindenkivel,már a barátaival nem tartja a kapcsolatot, ők sem értik miért. A párjával él, de ő is egyre többször telefonál nekem, hogy komolyan aggódik érte. Tegnap éjjel kopaszra borotválta a fejét, ma pedig egész nap sírt, nem mer kijönni a lakásból. Engem és a párját sem akarta ma beengedni a lakásba. Miért csinálja ezt? Nagyon rémisztő. 21 éves.
2011. márc. 1. 21:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbetegségre vagy valami hasonlóra gondolok. Pszichiáter mielőbb, ha kell, kényszerrel.

Az ő érdekében.

2011. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el a pszichiátriára. Ti nem tudtok rajta segíteni. Komolyan beteg.
2011. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió, pánik, skizofrénia, bármi lehet, csak orvos mondhatja meg. Vigyétek el minél előbb, nehogy kárt tegyen magában.
2011. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés? Ez ha tetszik ha nem, pszichés eredetű betegség. Beleegyezésével vagy sem, orvoshoz kell vinni, mert ha tovább súlyosbodik a helyzet, nem csak magára hanem másokra is veszélyes lehet!
2011. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
A pszichiáter akár házhoz is jön? Mert a lányom nem hajlandó kimozdulni.
2011. márc. 1. 22:00
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
Jó pénzért biztos..A fejleményekre én kíváncsi lennék,remélem valahogy sikerül orvoshoz juttatni.
2011. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Mentőt is hívhattok, megfogják, és viszik, nem kérdezik meg, hogy hajlandó-e...
2011. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem SZTK-s, akkor valószínű meg is kéri az árát, de biztosan kimegy első körben. De rendesen valószínűleg csak rendelőben tud foglalkozni vele..
2011. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ötletünk sincs, hogy hogyan lehetne őt kirángatni a lakásból. Tudom,hogy orvosra lenne szüksége,szerintem ő is tudja, mert tisztább pillanataiban ha felhív,akkor mindig mondja nekem,hogy anya bajban vagyok segítsetek. Mire én oda sietek addigra meg már nem akar róla beszélni, vagy be sem enged. Nagy féltem, és nagyon aggódom.
2011. márc. 1. 22:06
 10/39 anonim ***** válasza:
Igaza van a két előző válaszolónak.Segítségre van szüksége.Az alvás hiánya önmagában is betegséget okoz.Hívjatok hozzá orvost,nehogy nagyobb baj legyen!
2011. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!