Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy megtudnám ütni tesómat...

Úgy megtudnám ütni tesómat mikor így affektál velem. Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Arról van szó h tesóm az OTP-be A-hitelt vesz fel 60.000 Ft-ot,a gyesére meg a családi pótlékra. Először azt mondta h szeptembertől el akar kezdeni egy iskolát és arra kell,de most meg már a Provident meg egyéb tartozásait akarja belőle fedezni.

Megjegyeztem neki h akkor leszel bajba ha lejár a gyesed,mert akkor vissza kell fizetned egy összegbe a pénzt.Mire affektálva közli h ha 3 év mulva lejár a gyes,akkor kap munkanélküli segélyt,meg utánna még vmi segélyt. Mondom neki segélyekre apellálsz,olyan vagy mint a c.igányok,erre ő ütött meg majdnem. Alig tudtam befutni a szobába és bezárni az ajtót. Meg kiabált velem h tudod,kit c.igányozzak...

Legszívesebben mikor nem számít rá,behuznék nek egyet,h vegyen már vissza. de abból csak balhé lesz itthon,h én miért ütöm a nővérem. Hogy tudnám vissza fogni magam,h ne üssem meg?


2011. márc. 2. 10:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Talán a picinek tényleg jobb lenne, ha anyutok gyámsága alá kerülni, hiszen most csak kötelezettségeket válla, de jogokat nem élvez. Attól kezdve viszont a tesód mehet, ahova csak akar.

Viszont!!!!!

Mindig is a tesód marad, és butaság egy ilyen köteléket nem használni. Ti már vagytok egymásnak. Ugyanúgy mint a pici, aki a kialakult helyzet miatt másféle életre kényszerül mint a többi apróság.

Te még túl pici vagy, ahhoz hogy érdemben megold a család problémáját, de szeretni már képes vagy.

Ne az legyen a cél, hogy a nővéred eltűnjön, hanem az, hogy jöjjön meg a jobbik esze. A baba gyámságát pedig addig adja hivatalosan anyudnak. Te pedig próbálj egy kicsivel tompábban, meggondoltabban megnyilvánulni.

A feltételezéseid nem mindig tűnnek a leglogikusabbnak, ezért ne támadj feltételezésre alapozva. Sőt, legalább te ne bánts!

Sok sikert! :)

2011. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
először is a pénz az ő számlájára kerül meg minden nem lehet tőle valahogy elzárni?másodszor megértem hogy miért vagy zabos legalább kisöpörhetne néha meg ilyenek.végül anyukádnak el kéne menni hogy át kérvényezze a gyámságot a nővéred helyett mondván hogy ő inkább alkalmasabb a gyerek nevelésére, jó tudom ez nem stabil érv de a jogi dolgokhoz sajna nem értek és hogy a francba tud csak úgy hitelt kérni megáll az eszem.Mindenesetre előre mondom ne irassatok rá semmit. És még valami igenis vannak trehány tróger semmire kellő c.igányok ismerek párat jó részük romániából bucskázott át ide még a 80-as években és vannak zenész c.igányok akik szorgalmasak és diplomázottak, ezt nem neked írom hanem annak aki téged leszólt hogy milyen vagy már,mert nem minden c tökély ezt is el kell fogadni és nem kell őket védeni.
2011. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A C mellé érkezett egy R ?

Nem leszóltam, hanem kértem, hogy ne szóljon le másokat!

És most téged is kérlek!:)

2011. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
nem leszólok ezek tények plusz én zenész c.igányok között nőttem fel és imádom őket,de igenis van egy szép réteg akik más országból jöttek át még réééges rég és ezek a típusok rakás gyereket szülnek a segélyek miatt és amíg nem hozták törvénybe hogy kötelező iskoláztatni addig sz#rtak a gyerekek fejére.Ez egy típus indiából származnak a c-k és ők ilyenek ennyi, de mivel annó több csoportra oszlottak amikor átvándoroltak ezért több féle c. van ezért mondtam nem kell általánosítani ez tény de el kell fogadni,hogy igenis van naplopó fajta nem is kevés ez is tény
2011. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
úú és bocs kérdező hogy eltértünk a te kérdésedtől:)
2011. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Ildegonda ***** válasza:

Csak halkan kérdezem, nem az alaptámához tartozik, mi baj van a cigány szóval? (néger szóval? ezer éve így hívják Őket)

mindenki az, aminek született. én magyar vagyok és nem kérném ki magamnak, ha így szólítanának. Vagy én vagyok a kisebbség?

2011. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Sok jelzőt használnék a növéredre de a c. nem paszol, a lusta buta felelötlen k. sokkal inkább bocsi. Keverj le neki egyet mert a tesod az egész családot egy életre eladósitja anyukád is keményitsen be üldözétek el különben nektek kell örökre eltartani.
2011. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell tudni,ki a gyerek apja,és kérni tőle a gyerektartást,köteles a gyerekről gondoskodni ő is!
2011. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem témához kapcsolódik, de én is akartam A hitelt felvenni otpnél, de nem engedték, mivel a magyar jog szerint a Gyes és a CsP nem terhelhető hitellel! Nekem pedig más összeg nem érkezik a számlámra.

És ha leülnél anyukáddal kettesben?

2011. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
19.27: én is épp ezt akartam mondani. Feltűnt, hogy senki nem meri kiírni a cigány szót. Nyugi, nem moderálja ki a rendszer, mivel nem káromkodás. Ez a nevük. Arról mi nem tehetünk, hogy a viselkedésük miatt már-már szitokszónak számít. Erre nem a szó megváltoztatása a megoldás (roma, kisebbség...stb.), hanem a viselkedéükön kéne javítani.
2011. márc. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!