Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom a volt barátnoje...

Ha a párom a volt barátnoje lakásában lakik, és a csaj heti 1szer ott alszik, akkor aggodjak?

Figyelt kérdés
Van ott még 1lakotársa a páromnak,szoval mind a 3an kulon szobában alszanak,de engem ez akkoris idegesít,mpedig bizom a páromban.én vagyok a paranoiás??ugye nem?
2011. márc. 3. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Igen,aggódj. Nem normális dolog együtt élni a volt nőjével.Ezt megemlíteném neki.
2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha albiról lenne szó, és tegyük fel nem akar pl. egy-két hónapot elbukni , mert van akinek számít annyi is, akkor nem gáz.

De mint írod, az exe lakásában (!) lakik. Hogy fizet neki a lakhatásért? Albérlő ott vagy mi? Sántít vmi....

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Már megemlítettem,tobbszor is.,,Dehát,míg én nem tudok odakoltozni hozzá,addig minek béreljen másik lakást egyedul.Az ugy drága lenne...,,

Amikor ezt kozolte,én kozoltem vele,hogy ha esteleg véletlenul nosztalgiázni akarna a volt barátnojével,akkor levágnám a farkát és megetetném vele,plusz a szeme láttára csalnám meg a legjobb barátjával.

Nagyonis megbízom benne,de azért az az alapveto féltékenység bennem van.

2011. márc. 3. 21:02
 4/20 A kérdező kommentje:

Jah,albérlok.A csaj nem lakik ott,csak heti 1szer,fél napra.

Tuti,hogy fizet neki,mert a multkor intéztunk vmi banki tranzakciot,és láttam a számlakivonatot.Ott rajta volt feketén-fehéren,hogy fizet,és mennyit.

2011. márc. 3. 21:04
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nyugodtan aggódhatsz. Már magában az is elég nagy gáz, hogy a volt barátnője lakásában lakik, ezt még fokozza, hogy néha ott is alszik. Aki azt mondja, hogy ez nem baj, az elég naiv.
2011. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

"akkor levágnám a farkát és megetetném vele,plusz a szeme láttára csalnám meg a legjobb barátjával"

Azért nem ezt nevezik szerintem egészséges féltékenységnek...

2011. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Te se vagy semmi:)

Nálunk ilyen alternatíva nem létezne.

Ez nem állapot. repülne.

2011. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De azt hozzátettem,hogy ha megcsalna!!!Nem rendeztem soha féltékenységi jelenetet,nem is fogok,csak ha lesz rá nagyon nyomos okom.nah,azért ne nézzen semilyen férfi engem hulyének mégegyszer...és ezt a mostani párom is tudja,hogy mennyit szenvedtem az elozo barátommal,amit még 1szer nem akarok átélni.
2011. márc. 3. 21:08
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Én a csajt a hajánál fogva rángattam volna ki a házból! Csodállak,hogy te (még) nem tetted meg .
2011. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
17%

hát...sztem ne tűrd el!ez egyálatlán nem normális!

kíváncsi lennék azért arra,h ha te laknál a volt férjednél,akkor a párod mit szólna hozzá!abszolút jogosan igenis féltsd a párod,mert ha még eddig nem történt köztük semmi,előbb-utóbb tuti hogy fog!!

2011. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!