Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól aludhat ott...

Hány éves kortól aludhat ott a gyermek az édesapjánál ha nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A szüleim 5 éves koromban elváltak, kb. fél év után már aludtam ott. Ugyan sokat veszekednek, de anyám azért tudja, hogy nekem is van apám, akire egy kisgyereknek szüksége van. Ha tud rá ügyelni egymaga, akkor akárhány éves kortól.
2011. márc. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
törvény szerint 3 év
2011. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha értelmes mindkét szülő és meg tudják beszélni emberi módon a dolgot, akkor korábban is, mint 3 év.


Csak sajnos ez ritka, mert az anyukák élvezettel ártanak a saját gyereküknek azzal, hogy felhasználják apuka ellen, hogy ezzel kieresszék a csalódottság okozta gőzt.

2011. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18hónapos a kislányunk és még mindig szopik amúgy, természetesen én nem akarok ezzel bosszut állni, csak kiváncsi voltam erre, neki is ugyan annyi joga van mint nekem.
2011. márc. 22. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!