Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándék? Asszonyka...

Milyen ajándék? Asszonyka ötven éves lesz. Anyagi lehetőség: max 30. 000. - Ft. Romantikus alkat, sokat TV-zik, videózik, ruha - cipő kizárva.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Vegyel neki egy uj mobil telefont, egy szep romantikus agynemut, aranygyurut, arany karlanc, arany medal, konyvet, egy gyonyoru viragot, wellness hetveget kettotok reszere, nagyon szep haloinget hozza kontost, gyumolcs centrifugat, kenyersuto gepet. Most ezek jutottak eszembe, ird meg jo-e valamelyik.
2009. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Valamilyen ékszer pl.
2009. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Meg elfelejtettem, esetleg karora, es ne felejtsel el tortat csinaltatni egy jo cukraszdaba is. Menjetek el vacsorazni is, romantikazzatok.

Irjal!

2009. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a közös élmény a legjobb ajándék. A tárgyakra nem mindig emlékszik az ember, ha romantikus alkat, légy lovag, bűvöld el.A kedvenc filmje segíthet, biztosan nem véletlen hogy az tetszik neki.Hajóút a Dunán, vacsorával, egy forró éjszaka egy hangulatos motelben... ha újdonságot próbálhat ki, az felejthetetlen
2009. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha romantikus alkat, akkor mindenképp el kell kápráztatni, tégy ki magadért! :)

Konyhai eszközt nem javaslok, az nem egy romantikus ajándék, és szerintem nem is igazán ajándék, mert arra az egész családnak szüksége van.

Ne praktikus dolgot vegyél erre a szép kerek születésnapra, hanem igazi ajándékot!

Sokat tv-zik, videózik - gondolom, akkor videókazettája van épp elég, valami eredetibb kell.

30 ezerből talán kijön egy kisebb utazás, szerényebb szálloda, vacsora.

Ha társasági ember, lehet, örülne a meglepetés-bulinak is.

Örülne esetleg egy portrénak, amit egy festő készítene fényképről, amin tudod, hogy tetszik magának? (Egy jó portréfestőt tudok ajánlani, ha emellett döntesz, írj privit.)

2009. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Látjátok, erre jó ez az oldal!

Rengeteg jó ötletet kaptam, köszi minden válaszolónak!

A wellness hétvége nagyon jó ötlet, mert két éve nem mozdultunk ki, a kenyérsütő is szuper (bár azt csak én kezelhetném), torta-virág-vacsora természetesen lesz, mobiltelefon is nagyon jó! Nagyjából el is költöttük a pénzt.

Még egyszer nagyon köszi mindenkinek! :))

2009. febr. 18. 01:03
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

De oat is csinalhatsz, hogy "elcsempeszed" ot arra a helyre ahol eloszor talalkoztatok/csokoloztatok/megismerkedtetek/megkerted a kezet stb... es akkor ott adsz neki valamit (gyurut,vagy egyaltalad irt verset)... <3

Hidd el en aztan nagyon romantikus alkat vagyok es ettol meg en is dobnek egy hatast.

De ha jartas vagy a szamitogep kezelesben akkor keszithetsz magad is egy rovidebb "filmet" kettotokrol.

A baratomtol kaptam egy ilyet amikor kulfoldre utaztam es es nagyon sokaig nem tudtunk talalkozni es amikor hianyzott, akkor mindig betettem.

O ugy csinalta, hogy a kedvenc zeneinkre usznak be fotok rolunk, meg helyekrol ahol egyutt voltunk,es el is ment sok helyre megint csak hogy csinaljon ott kepeket, es a vegen eleg muveszies lett!!!!Asszem ez a Divix de nem vagyok biztos benne, ha van egy ismerosod aki ert hozza, akkor szerintem nagyon jo ajandek (en is a mai napig megnezem neha es mindig ugyanugy elerzekenyulok!) !!!!!!

Mindenesetre jo tudni, hogy vannak meg ilyen belevalo igazi ferfiak is!!! :D

Neki pedig Boldog Szulinapot!


Ui: szerintem a haztartasi eszkozoknel nincs kiabranditobb ajandek, hacsak nem szakacs az illeto,ugyhogy azt majd megveszitek ha kell, de a szulinap az kulonleges!!!!!!


Pusz

2009. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Beférek még ide a saját ötletemmel? :) SZOLIBÉRLET :)
2009. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Mi a nagymamánknak egy fényképalbumot csináltunk. Három gyereke van, 5 unokája és 3 dédunokája, szóval volt mit belerakni. Szerintem nagyon kedves ajándék. At első oldalra lehet írni neki, hogy 50. születésnapodra és mindenki írhatna alá valami jókívánságot. De ha nem nagy a család, akkor kettőtökről is lehet. Megismerkedésetektől mostanáig. Ettől biztos elérzékenyül és odalesz érte. :)

Sok sikert, a szülinaposnak pedig boldog szülinapot!

2009. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Az ajándékok nagyon jók, de még 1 ötlet válasz olyan éttermet ahol van élő zene, így táncolni is felkérheted, vagy akár kérhetsz neki egy szép számot vagy nótát, biztos meghatódna:)
2009. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!