Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándék? Asszonyka...

Milyen ajándék? Asszonyka ötven éves lesz. Anyagi lehetőség: max 30. 000. - Ft. Romantikus alkat, sokat TV-zik, videózik, ruha - cipő kizárva.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

èn azt gondolom 30 Ezerböl ékszer mobil nem nagyon jön ki. Mobil nem egy romantikus ajándék, meg a háztartási gépek sem. ékszer az lenne, de 30 ezerböl nem sokmindent kapsz.

akkor szerintem jobb már egy hétvége, de 30 ezerböl az sem nagyon jön ki, mert a abelépök csak a fürdökbe 3-5 ezer forint egy fönek.

viszont az egésznapját megszépítheted.

Vagy is csinálj neki reggelit, csokor virággal, aztán vidd el egy fürdöbe vagy moziba vagy szinházba, aztán vacsoráztasd meg. szerintem ez már több is mint 30 ezer. de a lényeg a szülinapján csináld.

ha akarsz mellé egy ajándékot vedd meg neki az elfújta a szél filmet dvd-n vagy hasonlót.

2009. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia


Szerintem mivel születésnap, ilyen háztartásig gépeket nehogy vegyél. Mert azt nem ő kapná, hanem úgy a család.

Anyukám például sosem vallja be, de rosszul esik neki ha ilyenkor pl. lábost veszünk neki, vagy konyhai dolgokat.


Szerintem szenteld neki azt a napot. Vidd el több helyre kirándulni, sétálni. Valami romantikus séta.

Ja és esetleg étterem. Nem kell puccos hely egy kis sima csendes hangulatos étterem. MOndd meg, hogy este vegye fel a legszebb ruháját, (vehetsz is neki egyet...) mert elviszed őt valahová.

Ott beszélgethettek. Esetleg egy papírlapra írj össze 50 dolgot, amit úgy szeretsz benne.

És olvasd fel neki. Lehet a vacsora otthon is gyertyafénynél, szépen teríts meg, rakj ki szalvétát gyertyákat rózsaszirmokat.

És valami felvezető szöveggel mondd el, hogy boldog születésnapot kívánsz, reméled mégegyszer ennyi lesz és együtt tölthetitek.

Aztán mondd, hogy készültél egy kis versikével is. Nem baj, ha nem vers... írj össze 50 dolgot és olvasd fel, hogy az első, amit szeretek benned, hogy.... a második... és mondd végig :)))

Ha nem szeret kimozdulni akkor is menjetek el együtt vacsorázni, az nagyon jó lehet és oda nem csak 18 évesek járnak. De mondom ott az otthoni vacsora is, esetleg főzhetsz is neki. Mondd meg, hogy addig csak tv-zzen nyugodtan. Kölcsönözd ki a kedvenc filmjét.


Vegyél egy szép nyakláncot, az nem drága bőven kijön ennyi pénzből.

Szerintem a sok kis ajándék, és sok olyan, ami pénzben nem mérhető többet fog jelenteni számára.

Arany vagy ezüstnyakláncot vegyél, ami tudod, hogy tetszene neki.

Ha pl. szereti a virágokat akkor egy virágosat.

Ha nem tudod eldönteni akkor valamit amiben szép csillogó kő van és az elegáns és szép.


Welness hétvége is jó dolog, de ha nem hétvégén van a születésnapja, akkor érdemes csak átadni a prospektust a nap végén, hogy és még ez vár rád... :))


Biztos meghatódna.


Ha házasok vagytok akkor elmondhatod azt is, hogy "Örülök, hogy 50 éve ekkora ajándékot kapott a világ, és hogy ebből x évet velem töltöttél, minden perc csodálatos volt. Remélem legalább ennyi vár még ránk." És adsz neki egy csokor virágot. MOndjuk 50 szálat a kedvencéből. Vagy valami szépet, nem muszáj rózsát. Menj el a virágoshoz és kérdezd meg szerinte mit kellene venned.

Legyen jó illata a virágnak, az fontos.

Egy doboz finom csokoládét is vehetsz neki. Ha mást nem akkor minden élelmiszer boltban kapható már milka, cherry queen hasonló jóminőségű dolgok. Raffaello, ferrero rocher, mon cherry stb.

Vehetsz egy üveg pezsgőt is az estére, ha otthon főzöl akkor tegyél fel itt majd még egy kérdést, hogy mi illik ahhoz az ételhez és olyat válassz :))


Egyelőre ennyi jut eszembe. Sok sikert!

2009. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Hű, nagyon jó tanácsok vannak itt, fogadd meg őket!

Esetleg spékeld meg azzal hogy kérhet Tőled pluszban valamit, és Te teljesíted! (LÁtja, milyen bátor vagy, bevállalod a kockázatot!) Persze mondd, hogy ne éljen vissza a helyzettel - de nem biztos, hogy pénzes dolgot fog kérni!

2009. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Egy 3 éjszakás hétvége, négy nap egy wellness szállóban kijön ellátással ezekben az akciós időkben, még virágcsokorral is. Egy pici zsúrtortát hozzon ki a pincér, égő gyertyával. És tessék végig úgy udvarolni, mintha először látnád!
2009. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
NEHOGY konyhai gépet vegyél neki... olyasmit vegyél, ami elkényezteti, ne olyat, amivel majd ő dolgozik másokra...!!
2009. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Imádnivalóak vagytok, nagyon köszönök minden választ!

Egy szép "romantikus" napot szerzek Neki!!!

2009. febr. 18. 13:58
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki az a sérült lelkű idióta, aki itt járt és a jobbnál jobb válaszokat paraszt módon lepontozta.

Gyanítom, hogy valamelyik debill pontgyüjtő a toplista éléről!

2009. febr. 18. 14:01
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg mit valasztottal, a, megse, hatha feleseged is olvassa az oldalt!:))) Majd a szulinap utan irjal mi lett.
2009. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok,hosszú idő után rendeződik a kapcsolatunk.Én azt találtam ki,hogy elviszem az asszonyt

egy hétvégére Bükkfürdőre.Ott van az a klassz fürdő,a falu tele jó vacsorázóhelyekkel,az apartmanban amit kinéztem

van saját jakuzzi és utána....

Kell ettől jobb ajándék ? És kb. annyiból kijön.

2009. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha sokat videózik, vegyél neki dvd felvevőt. Anyukám is még mindig a videóval kinlódik, pedig ez sokkal szuperebb, mi most vettünk magunknak karácsonykor, de legközelebb ő is kap. Nem kell tekergetni a filmet, rengeteget felvehetek a memóriájára, egy gombnyomással bejelölhetem hol tartottam a filmben ha valamiért abba kell hagynom, nézhetem a felvett filmet, miközben valamit épp felveszek a tvből...stb.

Nekünk Samsung DVD-Player/Recorder DVD-HR773 van, mert a tvnk is Samsung. Az a jobb ha olyan márkájút veszel, mint a tvtek. Ez kicsit drága, mert tudja a hd minőséget is, de ha ez a funció felesleges a ti tvteknél, akkor olcsóbban is kaphatsz. (Netes boltokban olcsóbb!)

2009. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!