Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan választhatnám le a...

Barbara2012 kérdése:

Hogyan választhatnám le a barátom volt feleségét? Minden percben hivja ha valami baja van?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesitö! És folyon ezen vitázunk!
2011. márc. 4. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Gyerek van abból a kapcsolatból?
2011. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt NEM neked, hanem a barátodnak kell megoldani.
2011. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátodat nem zavarja, nem sokat tehetsz. Ha őt is zavarja, szerezzen új telefonszámot.
2011. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen van egy szép lánya. És az annyja folyamatosan ezzel él vissza.A barátomat is zavarja, de a gyerek miatt mindig kötélnek áll.
2011. márc. 4. 19:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Pl: lerobban a barátomat hivaja , össze töri a kocsit öt hivja. Eltöri a lábát mennyjen kutyát sétálatni. A barátom meg megy nehogy a gyereknek kelljen sötétbe kutyát sétáltatni,kérdezem töle hogy ilyenkor hol van az annyja a volt feleségének erre a nöci azt mondja hogy ne beszél az annyjával,mert össze veszek. Az az érzésem hogy vissza akarja szerezni.
2011. márc. 4. 19:44
 6/9 yuda ***** válasza:
100%

Feltételezem valami csodaválaszt szeretnél, ami furcsa, mert megkaptad legalább kétszer ,de én is leírom ha már itt vagyok... de nem értem mire számítassz még... mindegy.


Ezt a helyzetet, mivel nem téged hívnak telefonon- ezért egyedül a barátod tudja megoldani, ha akarja- te nem.


Te akkor tudnád megoldani, ha téged hívna, így kör bezárult: egyetlen lehetőséged van: megbeszéled a barátoddal, de ha ő akar beszélni az illetővel úgyis fog és téged ez tovább fog zavarni...


Sajnos, hogy nem túl erős jellem a barátod, feltételezem nem tőlem tudod meg... és befolyásolják .

2011. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tul erös jellem ,és befolyásolhato is. Akkor ezen nem is fogok tudni váloztatni, jobb ha elfogadom. Köszönöm.
2011. márc. 4. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
probald meg te is befolyásolni. én másfél évig csináltam ezt régen és otthagytam azóta férjem van és babát várunk
2011. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok sok Boldogságot! Igyekszem de néha már nincs eröm hozzá! Pedig nagyon szeretem.
2011. márc. 4. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!