Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állítólag tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag tetszem neki, kedvel de állandóan kritizál, ez a kettő hogy fér össze?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismerekdtem meg egy fiúval állítása szerint tetszem neki többször is kritálzálta a külsőmet.

-használhatnék több alapozót (van néhény pattanásom)

-nőiesebb lennék ha több magassarkút hordanék


Nem értem a viselkedését sajnos. Az alapozót aláírom, és elismerem hogy a magassarkú nagyon nőies, de mivel eleve magas, vékony lány vagyok szerintem nekem egyáltalán nem állna jól, járni se tudnék benne.:S Úgy gondolom a nőiesség nem ebben nyílvánul meg.


Ja és szerinte "nem tudom magam eladani". Már pár találkozáás után talált bennem nem túl megnyerő dolgokat: ez alatt értem, hogy nem volt rajtam alapozó, valamint meséltem neki arról hogy nyáron volt fertöző betegségem.


Velem van a baj? Én vagyok túl rossz tényleg? Igaza van? Ráadásul ő sem tökéletes..én is tudnék kötözködni mégsem teszem.


L/20


2010. nov. 8. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem menekülj tőle,mert késöbb még jobban meg fog alázni.
2010. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hülye idióta vagy ha vele maradsz!
2010. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kifogtál(majdnem) egy hycomat pesszimista tshávót, szal beláthatod te is, hogy ebből nem lesz sokminden. Milyen dolog már ócsárolni egy nőt, pláne ha még tetszik is!!

Kerüld az ilyen alakokat, jobbat érdemelsz!

F

2010. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azzal a lendülettel vágnám szájba amilyennel a répát kapálom odaki a kertbe. babinéni/78
2010. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne ne ne. Menj jó messzire az ilyen embertől.

Rengeteg férfi ilyen, de ritka, hogy az önbizalmad leépítését már a kapcsolat előtt megkezdi. Ne kezdj vele kapcsolatot, elmondhatatlanul káros és romboló, idővel sokkal súlyosabb lenne.

2021. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!