Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek gyereket egy arab...

Szülnétek gyereket egy arab származású férfinak? Nem veszélyes ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem a veszélyest, hogy mivel az apa bármilyen arab országból is származzék, a gyerek félig olyan nemzetiségű állampolgár lesz. Tehát ha különmegy a magyar nőtől, akkor akár viheti magával a gyereket is. Vagy rosszul gondolom?


(Lehet más nemzetiségű apáknál is így van, nem tudom, de most az arabokat emelném ki)


2011. márc. 6. 00:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Ezekről a könyvekről csak annyit, hogy én is vettem egyet, nem nevezem meg melyik az, végig olvastam és rendesen meghatódtam az elnyomáson és a sok szörnyűségen, majd a neten utána olvasva kiderült, hogy az elnyomott asszonnyal nem hogy semmi olyasmi nem történt, de 2 éves kora óta nem is járt Jordánia közelében sem, ugyanis az USAban él és ott írogatja a lejárató könyveit, amik természetesen az ő igaz történetét tartalmazzák.
2011. márc. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki arabhoz megy felesegul, akkor azzal egyutt vallalja, hogy gyerekeik lesznek a jovoben. Ha nem vallalja a gyerekeket, akkor miert is megy hozza? Tulajdonkeppen a kerdesfelvetesedbol az kovetkezik, hogy a no fel, tart a ferfitol. Akkor miert megy hozza felesegul? Az en ferjem is kulfoldi, bar nem arab. Hat ezzel az erovel ne hazasodjon senki, ki se menjunk az utcara, mert "mi lesz, ha"...ha vallalta egy felnott ember, hogy o egy arabhoz akar menni, akkor azzal egyutt a kovetkezmenyeket is vallalja.
2011. márc. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
Csak mosojgok a válaszokat olvasva.Hú de sok tapasztalalatok lehet ha így tudjátok,hogy ez milyen nagy veszély.Èn 15 éve vagyok házas Arab férjem van aki vallásos de sosem volt rajtam sem csador se nem tértem át az ö hitére.Nagyon jó apa(2 gyerekünk van) és férj.Ha kétejem lett volna arról,hogy boldog lesz-e a házasságunk és majd vajon elvállunk-e akkor hagytam volna a dolgot.
2011. márc. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
65%

nem szabad altalanositani, mert attol fuggetlenul, hogy rengeteg a remtortenet, akad par (igaz,keves) vegyes hazassag is. A nagyfoku kulturalis kulonbseg a problemak oka...aki belemegy egy ilyen kapcsolatba,szamoljon vele,hogy valoszinuleg kiutkoznek az ellentetek... Amin mi szornyulkodunk,az nekik,azaz tobb millio ember (es no) szamara normalis.


En arab orszagban elek,ugyhogy valasz a kerdesre valoszinuleg semmilyen korulmenyek kozt NEM jonnek ossze arab ferfival,mert szamomra nem vonzoak, taszit az eltero test illat, es az altalanos muveltsegi szintunk is hot kulonbozo lenne.


Viszont ismerek olyanokat,akiknek bejott. Vannak helyi barataim. De csak azert mert ezek a ferfiak kulonlegesen nyitottak...sok olyat ismerek,akiknek nem jott be a parkapcsolat,es a ferfi vitte a gyereket vagy bezarta a not stb vagy osszevissza csalja, es nemibeteg stb.


Az en parom is kulfoldi,de europai... Az azert mas. Soha me mondd hogy soha, de engem soha nem vonzana testileg egy nem europid. Taszit. Nem mint ember,hanem mint ferfi...


Ui : a lanyom nelkul soha ban az apa nem arab,hanem perzsa...hiszen irani...

2011. márc. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
54%
Mondjon bárki bármit én még soha nem hallottam olyan arbbal kötött házasságról ami jó és szép. Ott kuss lessz neked,és ha ugy gondolja majd hazavisz anyósékni ahol neked egy árva szavad nem lesz.Nemhogy jogod bármire is,főleg a gyerekre. Nagyon vigyázz és járj nyitott szemmel.De ha lehet keress inkább a magadfajtából apát a gyerekednek,mint egy iszlámot.
2011. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%
Isten is őrizzen!!!!
2011. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem az arabság a lényeg, hanem a kulturális különbség. Szeretnék majd Izraelbe kiköltözni, az egyik legjobb barátom izraeli. Ő pl vallásos, de a teljesen normális kategória, maximálisan tiszteletben tartja az övétől eltérő nézeteket (mondjuk a vallása is ezt "írja elő").

Ennek ellenére mondta, hogy jól nézzek körül Izraelben, mert mégiscsak Ázsia.

Amikor meglepve mondtam, hogy ugyan már, megtanulom a nyelvet és rugalmas vagyok, mondta, hogy oké, de nem jártam még Európán kívül. Egyszerűen más az európai kultúra. Most kíváncsian várom, hogy milyen benyomásaim lesznek az országról.

2011. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon veszélyes.
2011. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
48%

ha engem kérdezel, csak annyit mondok, hogy soha semmilyen külföldivel nem alakítanék ki tartós párkapcsolatot, gyereket meg pláne nem szülnék neki.

teljesen más kultúra, más hatások érték őt gyerekkorában.


pont a napokban néztem meg a Lányom nélkül soha c filmet. ez csak mégjobban megerősített abban, hogy külföldivel soha.


az érdekes az, hogy még csak nem is vonzanak. teljesen más világ.

2011. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
28%
Valaki mondja már el hogy mi a f*szért kell minden fehér nőnek színes bőrűvel lennie??? Nem tudnak megelégedni a saját fajtájukkal? Aztán majd jön a baj hogy pl: egy néger megint megölte a fehér barátnőjét, számtalan sok ilyen hasonló eset volt, de mindenki a saját kárából tanul majd. Ezt nem rasszizmusból mondom, hanem figyelmeztetésnek.
2011. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!