Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek gyereket egy arab...

Szülnétek gyereket egy arab származású férfinak? Nem veszélyes ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem a veszélyest, hogy mivel az apa bármilyen arab országból is származzék, a gyerek félig olyan nemzetiségű állampolgár lesz. Tehát ha különmegy a magyar nőtől, akkor akár viheti magával a gyereket is. Vagy rosszul gondolom?


(Lehet más nemzetiségű apáknál is így van, nem tudom, de most az arabokat emelném ki)


2011. márc. 6. 00:22
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
80%

Az a legnagyobb hülye,aki arab férfihoz megy feleségül, és feladva mindent, elhagyja a hazàjàt.

Ez vagyok én az egyik,aki 32 éves hàzassàgban él. Felnõttek a gyermekeink én most màr vàgyok vissza a hazàmba, mert nem birom ezt az orszàgot az embereivel együtt.

Soha nem voltam rasszista, de az itteni embereket nagyon meggyûlöltem. Nagyon rendes férjem van, de a környezet az alattomos csalàdja, az irigység, stb. betett többször a boldogsàgunknak.

Egyszerûen megkövetelik, hogy a férj ne tünjön ki, olyan maradjon,amiben nevelkedett. En inkàbb kihùztam magamat egy idö utàn, mert egyszerûen nem lehet fõleg ezekkel a lusta dögnõkkel meg lenni.

Utàljàk az európai nõket, mert az arab férfiak idehoznak minket szerelembõl.

Sajnos minden magyar nõ csalódott egy bizonyos pontig,akiket ismerek a környezetemben.

Nem tudjuk, hogy hovacsöppenünk.

Most màr van internet, nagyon jól gondoljàtok meg mit tesztek.

Azok,akik a legkedvesebb férfiak, vagy nök, azok mind alattomosak és mindenre képesek.Erre nagyon vigyàzni mindenkinek,aki ismerkedni akar.

2011. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!