Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek gyereket egy arab...

Szülnétek gyereket egy arab származású férfinak? Nem veszélyes ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem a veszélyest, hogy mivel az apa bármilyen arab országból is származzék, a gyerek félig olyan nemzetiségű állampolgár lesz. Tehát ha különmegy a magyar nőtől, akkor akár viheti magával a gyereket is. Vagy rosszul gondolom?


(Lehet más nemzetiségű apáknál is így van, nem tudom, de most az arabokat emelném ki)


2011. márc. 6. 00:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a gyilkosságot véletlenül egy arab férfi követte el, mert a felesége válni akart:

[link]

Egy volt osztálytársnőm is a mai napi menekül és bújkál (Magyarországon) a gyerekeivel a szír férje elől.


de ahogy gondolod.

2011. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
12:33: ki beszelt itt feketekrol? Ide keversz mindent, ami nem tartozik a temahoz. Amugy ismered azt a szot, hogy boldogsag? Ha az meg van, nem mindegy, hogy milyen szinu a partner? Egyebkent meg te honnan tudod, hogy kinek mi a jo? Bar nem arab a ferjem, azsiai szarmazasu, de ezt sosem neztem. Igy alakult, bele szerettem, miert kellene ilyenert elutasitani? Tengodjek valaki mellett boldogtalanul csak azert, mert egyesek szerint feher no csak feher ferfival lehet?
2011. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%

Aztán majd jön a baj hogy pl: egy néger megint megölte a fehér barátnőjét, számtalan sok ilyen hasonló eset volt


Mert olyan meg sosem volt, hogy feher ferfi megolte a feher not, nem igaz? Sok ilyen eset is van, csak fel sem tunik, mert nem irjak oda, hogy feher volt az elkoveto.

2011. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%
Ezen olyan jól röhögtem, hogy mennyire lepontozták, hogy az ilyen könyvek nagyrésze kamu. Persze én is bevettem, úgy beleéltem magam a témába, hogy még a neten is keresgéltem így jöttem rá, hogy egy nagy kamu az egész és teljesen fel vagyok háborodva követelem vissza a háromezer forintjaimat, mert irodalmi értéke egy ilyennek sincs, csak a sztori de erre meg kiderül, hogy az meg nem is igaz!
2011. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%
ha haladó, modern gondolkodású, nem vakon muzulmán, talán. soha nem volt még arab pasim (15 évesen talán nem meglepő, bár a mai világban ki tudja...) viszont nagyon nyitott emberek, Nápolyban tunéziai volt a kajáldában a pincérsrác, akivel összebarátkozunk. négy napig voltunk, elbeszélgettünk (van latinos a családban, így nagyjából ment az olasz, angolul nem tudott, franciául profin, de azt meg mi nem értettük, volt, hogy rajzolgatva kommunikáltunk.=) ), és nagyon kedves és figyelmes volt. nem tudom, házasság után milyen lenne, de mivel 8 évvel idősebb nálam, nem hiszem, hogy ezt megtapasztalom.=)
2011. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%

Az arabok nagyon tudják szeretni a feleségeiket, ezzel semmi gond. A gond akkor lesz, ha kiszeret belőled vagy elhidegültök: arab országban ilyenkor esélytelen vagy, hiszen te is és a gyerek is az ő tulajdona. Mondjuk ok nélkül nem ölhet meg, de ha már oka van rá... mondjuk egy megrendezett megcsalás is megteszi.

Valószínűbb viszont, hogy téged egyszerűen kitesz és viszi a gyereket.

2011. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%

1.a lányom nélkül soha egy irániról szól, ami nem arab!!!!

2. ezek a könyvek, nyilván a különc eseteket dolgozzák fel, senki nem fog könyvet írni arról, hogy "helló, arab a férjem és mintaférj és mintaapa"

3. én félarab vagyok, apám arab, és láss csodát még mindig élek, anyámmal és a családommal együtt, csador ill. iszlám hit nélkül Magyarországon

Szóval, nem kell általánosítani.

2011. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
4%

"2. ezek a könyvek, nyilván a különc eseteket dolgozzák fel, senki nem fog könyvet írni arról, hogy "helló, arab a férjem és mintaférj és mintaapa""


Azért azt se hagyd ki, hogy nem mindenki írja meg, hogy mi történt vele. Nem kell ahozz különc esetnek lenni.

2011. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
9%
*ahhoz
2011. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
94%
utolsó az apámnak fehér a bőre csakúgy mint nekem de ha echte fekete lenne, akkor is milliószor jobb ember lenne, mint egy ilyen lúzer rasszista szerencsétlen gyökér
2011. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!