Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem=féltékenység? Ha már...

Szerelem=féltékenység? Ha már nem féltékeny a párom akkor azt azt jelenti hogy már nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk közel 5 éve. Még fiatalok vagyunk, azonban van köztünk 6 év korkülönbség. Páromnak előttem már volt 2 komolyabb kapcsolata is. (egyik 2 évig másik fél évig tartott) Viszont nekem ő az első. Soha nem csaltuk meg egymást. Nekem is és neki is esze ágában nincs ilyet tenni, megbeszéltük ha más kell akkor inkább szakítunk! Bulizni, szórakozni nem járunk szóval olyan meg nem fordulhat elő hogy ital hatása miatt félrelépünk.

Az első 2 évben párom nagyon féltékeny volt, az is idegesítette ha valaki csak szimplán végignéz rajtam. Aztán elmúlt ez a dolog nála, és már nem zavarja az sem, ha nagyon csinosan megyek el itthonról, és itthon meg lemosom a sminket, felveszem a melcsit és szimplán vagyok... Kérdeztem hogy "miért nem féltékeny már?" Soha, semmilyen körülmények között nem jut eszébe az, hogy esetleg valakinek tetszhetek és kapcsolatba léphetek (csak beszélgetés szintjén pasikkal) pl: az egyetemi óráimon, vagy a lyukas órákban. Soha nem kérdezi meg hogy mi volt suliba? Régebben féltékenyen nézegette az új ismerőseimet is a neten és ha új pasit látott köztük kérdezgetett hogy ki az? Most meg már vagy 2 éve nem is nézte meg az ismerőseimet. Volt már pár olyan alkalom hogy direkt húztam az agyát, egyetemi pasi ismerőseimről beszéltem, érdekelte a dolog de nem mutatta hogy esetleg zavarná. Régebben én is jóval de jóval féltékenyebb voltam mint most, szinte minden nőre akinek köszönt :D Mára már én is megváltoztam, de én bevallom hogy már nem érzem szerelmesnek magam.. Kérdeztem őt, hogy ő szerelmes-e? Azt mondta hogy ő az. (de én kétlem hogy az lenne, szerintem akkor kicsit másképp kellene viselkedni) Szóval az ő állítása szerint ő szerelmes. Szóval szerintetek van olyan hogy az ember szerelmes de nem féltékeny? Vagy valóban szerelmes? Mert ha nem lenne az, akkor miért mondaná hogy az??


2011. márc. 6. 13:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes kedves válaszolónak!!! Úgy látszik a többség úgy gondolja hogy a szerelem nem egyenlő a féltékenységgel, így már nyugodtabb vagyok és hiszek neki :) Olyan sokan gondoltátok így, meggyőztetek és valóban igazatok lehet!! :)
2011. márc. 6. 17:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Tehát, akkor az hogy már nem féltékeny, nem jelenti azt, hogy már nem szerelmes beléd. Te viszont már nem vagy szerelmes.

Csak én nem értem ezeket a kapcsolatokat?! Oo

2011. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!