Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szokásos féltékenység téma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szokásos féltékenység téma, mit tegyek hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

3hete vagyunk együtt a párommal,sóderszállító kamionon melózik.korán megy,kb 5-6felé ér haza,majdnem minden este talizunk.egyik este találtam a telefonjába elküldött sms-eket,egyikben az állt:szeretlek,majd megbeszéljük holnap.

egy bizonyos lánynak írta.elmondta hogy tényleg írta de nincs közöttük semmi és hogy nem tudná megmondani hogy mirt írt neki ilyet.azóta semmi sms-t nem találtam,se hívás,bármikor hívom felveszi,ha írok szinte azonnal visszaír.ma megint feltűnt valami de nem mondanám hogy megcsalna,vagy flörtölne valakivel.sokat vagyunk együtt,mégis nehezen bízok meg benne.alapból rettenetesen féltékeny is vagyok,még ha okom sincs rá,én keresek.nem akarom ezzel tönkretenni a kapcsolatot.mit tegyek hogy ne idegesítsem magam ezen?


2011. márc. 26. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
"szeretlek,majd megbeszéljük holnap. " én már erre otthagytam volna. Remélem nincs igazam,de megcsalás szaga van elég erősen.Kíváncsi lennék meddig tart a munkaideje, meg ki az a csaj akivel "másnap megbeszélte". Sztem megcsal. Amúgy együtt laktok?
2011. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

elég durva hogy még csak 3 hete jártok, de már most a telefonjába turkálsz. Amúgy a féltékenység tényleg a kapcsolatok megrontója.

Lehet vannak dolgai, amik téged nem érintenek, míg neked is lehetnek olyan dolgaid, amiket nem monaszel neki, de ez nem jelenti azt hogy megcsal, csak hogy neki is van magánélete. Más telefonjába turkálni nem szép dolog. És szerintem gondolj bele, hogy mi lenne ha ő is ezt csinálná. Ha ő is féltékeny lenne ok nélkül. És neked rosszul esne, hogy nem bízik benned. Hát lehet, hogy neki is rosszul esik, hogy nem bízol benne. Egyszer max kérdezz rá, ha nagyon zavar a dolog, hogy van-e valakije a hátad mögött, de ha nemet mond, és nincs egyértelmű jele hogy megcsal, szerintem próbáld abbahagyni a féltékenykedést. Tudom, hogy nehéz. Saját magamon is tapasztalom (mivel az én fiúm akivel fél éve vagyunk együtt, az egyik legjobb barátnője egy nagyon szép, még nálam is szebb lány, n em csoda hogy féltékeny vagyok) de én nem mutatom neki ki, csak magamba kitombolom, és utána vége is a féltékenységnek, és mivel ebből ő semmit se vesz észre, ez nem rontja a kapcsolatunkat.

Bocsi a regényért, remélem tudtam segíteni.

15/L

2011. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudná megmondani miért írta, hogy szereti?

Hát talán rángógörcs állt a kezébe, és pont a "szeretlek" betűkombinációt nyomkodta?


Mit mondott ki az a lány, és mit kellett vele megbeszélnie?


Bár tudod mit? Tök mindegy! Ha te bevetted ezt a "nem tudnám megmondani" dumát, akkor bármit beadhat neked.


Az a legnagyobb gáz, hogy lúzer a faszi. Ha okos, akkor hazudjon okosan, és mondja azt, hogy pl. csak költsönadta a telóját vkinek, aki sms-t akart írni a bnőjének.


Ha meg buta, és nem tud jól hazudni, akkor vallja be őszintén, hogy mi van.


Ennyi.


Mindenesetre még együtt vagytok ezek után a "nem tudnám megmondani" után. Hogy tudott téged elaltatni egy ilyen bárgyú mentegetőzéssel???

2011. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15L-nek üzenem, hogy keveset tapasztalt még a férfiak terén!


10 év múlva nem mondanád azt egy ilyen sms-re, hogy nem gáz.


Szeretlek --> a faszid egy nőt szeret

holnap megbeszéljül ---> a faszid találkozott vele


Ébresztőőőőőő

2011. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18:14 ott a pont!! Pontosan
2011. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15L-lel értek egyet

Túlreagálod. Nem kéne beletúrni 3 hét után más telefonjába - és 3 hónap után nem teszem.

a szeretlek miért = a megcsalással? sokakkal vagyok olyan viszonyban, hogy azt írom neki, hogy szeretem. De mindketten tudjuk, hogy CSAK a barátom van, és csak Őt szeretem úgy. Az anyját s szereti, csak máshogy.

15L itt az egyetlen normális ember, aki figyelembe veszi más érzéseit is, és nem kisajátítja a srácot. Kérdező, a kutyád, vagy a barátod? Ha korlátozni akarod a beszélgetését, azt, hogy kikkel és mikor és miről dumál, vegyél egy kutyát vagy fogadj örökbe egy gyereket.

Mondjátok rám is, hogy "nem tudok eleget a pasikról", de én akkor sem vagyok féltékeny senkire, pedig barátom legjobb barátnője egy csinos és végtelenül kedves lány. De kérem, most mondjam azt a srácnak, hogy válasszon a legjobb barátai és a barátnője között? Mondjam azt neki, hogy mától csak női lénnyel csak a rokonaival kommunikálhat? Fordított esetben mit lépnél?

Ha a srácod azt mondaná, hogy "láttam, hogy néztél a főnöködre, válts munkát, mert ez nem tetszik, vagy szakítok!!"??

Gondoljátok már át, mit mondtok!

17l

2011. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mit vársz a válaszadóktól?


Megnyugtatást, hogy semmi baj, és csak félreérted, és biztos csak a mamájának írt sms-t, és még te vagy a bunkó, hogy leleplezted?

Akkor hallgass a sokat élt, sokat látott, sokat tapasztalt 15l és 17l-re...


Ha az igazságot akarod, és azt, hogy valaki kinyissa a szemed, és rádöbbentsen a valóságra, akkor hallgass mindenki másra, aki ideírt!

2011. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"15L itt az egyetlen normális ember, aki figyelembe veszi más érzéseit is, és nem kisajátítja a srácot."

"gondolkodjatok már mit mondtok" Úristen....úristen úriten.

Kedves, érett 17L te mit szólnál hozzá,ha a barátod, akiben annyira megbízol, azt írná a "legjobb barátjának"aki lány és nagyon szép bla bla,hogy "szeretlek"?!?!Na nee..Ne oktasson már egy 17 éves.Én leírtam a véleményem, de nem szóltam be senkinek.Ebből is látszik h fiatalka vagy.

Meglátszik h az idősebb korosztály reálisan látja a dolgokat, ti fiatalok meg kicsit naívak vagytok.De sebaj. Hallgasson a kérdező rátok..sok év élettapasztalat áll mögöttetek.:D:D

2011. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem ,hogy vita alakuljon ki csak kíváncsi voltam más véleményére is,mert én mint írtam ha nincs is különösebb okom én keresek.az a lány kb 150km-re lakik tőle és az idejéből szinte lehetetlen hogy mióta együtt vagyunk találkoztak volna.napjába többször(10-15ször) telefonon beszélünk amíg melózik ill sms-ek.mindig is ilyen voltam,hogy nagyon nehezen bíztam meg a páromban,különösebb ok nélkül,csak én voltam bizalmatlan.én erre nem azt mondanám hogy nem szép dolog hogy a telefonjába néztem,de ha nincs benne semmi akkor megnézhetem.megkérdeztem tőle és nem titokba loptam el.ha ő csinálná akkor jól esne ,mert tudom,hogy fontos vagyok neki.köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 27. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!