Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen megváltozott a...

Teljesen megváltozott a viselkedése. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, aki 20 éves. Régebben kis visszafogott, átlagos csaj volt. Jól kijöttem vele. De az utóbbi időben új barátai lettek, és nagyszájú lett, beképzelt (mindenkit lenéz, pl múltkor belekötött egy fiúba a buszon, mert pattanásos volt. Ilyet mondott neki: Úristen de ronda vagy) festi magát mint egy őrült, platinaszőke lett, cigizik, minden hétvégén diszkózik (pl mesélte hogy a biztonsági őrök nem engedték be egy helyre, azt mondták rá, hogy azért mert k*rva. Olyan lett mint egy madár akit kiengedtek a ketrecből, kifordult magából.


Vajon ilyen is fog már maradni? Egyáltalán baj, hogy ilyen lett?


2011. márc. 6. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ, eddig milyen volt. ha semmit nem engedtek neki, akkor érthető. lehet mindig ilyen akart lenni, vagány.

vagy a barátai miatt is lehet

2011. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de szerintem eléggé gáz a csaj... Szerintem most, hogy talált magának olyan barátokat, akikkel ezt lehet, bele szagolt a tinik által rosszul, de életnek nevezett rózsaszín ködbe és most élvezi. Mint a drog, de el fog múlni, azonnal mikor 'kiéli' magát vagy ha valaki jól pofán vágja.
2011. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan akikkel baràtkozik ilyenfajtàk.Talàn egy nap visszatér a rendes kerékvàgàsba, vagy teljesen kifordul önmagàból.
2011. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kezdet drogozni vagy inni.
2011. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!