Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz az ismerkedé...

Miért ilyen nehéz az ismerkedés egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok van egy kislányom, egyedül nevelem.A pasik valahogy nem nagyon akarnak velem ismerkedni, pedig teljesen normális kinézetem van normálisan öltözködöm.A gyerek ennyit számítana??Egedülálló gyerekes apukával könnyebb lenne, de olyan nem nagyon van az én korosztályomban...??? Néha úgy érzem sose lesz többet párom, ez már 1 éve így van.
2010. jan. 20. 09:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Türelem, ne görcsölj rá.

Hidd egyszer csak eléd "söpri" az élet a neked valót.

Addig pedig élvezd, hogy nem kell a gyerkőcön kívül senkihez sem alkalmazkodnod. :0)

2010. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem mert anyaként nincs úgy időd eljárni, mintha egyedül élnél. Egész egyszerűen jóval kevesebb a lehetőséged arra, hogy ismerkedj. Szerintem nem a gyerek az akadály, hanem az idő. Ha nem jutsz el olyan helyekre, ahol ismerkedhetnél, akkor ez még sokáig így lesz. Mert gondolom a napod neked is a rohanásból áll: reggel futsz a melóba, délután a gyerekért, aztán még bevásárolni is kell, meg foglalkozni a kicsivel és főzni sem ártana, aztán este lesz. Én olyan vagyok napközben mint a vak ló, csak megyek előre, gondolom te is alapvetően így vagy vele, hiszen annyi minden jár az ember fejében napközben. Így viszont a nagy rohanásban nehéz észrevenni azokat az embereket, akik esetleg szóba jöhetnek. Én is csak a türelmet tudom javasolni, várj amíg nagyobb lesz a kislányod. Akkor majd kevesebb együttöltött időt igényel és jobban lesz lehetőséged eljárni.
2010. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd azt, hogy nehéz, csak ne görcsölj rá a párkeresésre. Bármikor, bárhol felbukkanhat a Te embered, ezt ne felejtsd el.
2010. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két kamaszgyerekem volt, ronda is voltam még sem volt ilyen problémám pár éve még:) Azóta sikerült normális kiegyensúlyozott kapcsolatot létesítenem újra, család stb, gyerekeim sem bánták meg. Sok sikert neked is!
2010. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nemtom.. sógornőmnek 3 gyereke van, tele van adóssággal, mégis talál udvarlót. Igaz, ő állandóan ismerkedik a neten.
2010. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is neten ismerkedtem:)

Nekem 1 fiam volt akkor.

Azóta a netes pasimmal élek, már van egy kislányunk,és szeretnénk kis tesót.Korosztályunk kicsit más ,mert 10 év van köztünk, de ez nem akadály semmiben:)

Keresgélj t is.

2010. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem emiatt van, hanem azért, mert még nem jött el számodra az igazi, de majd eljön. Nézd, engem 2 pasi is többgyerekes nőért hagyott ott, úgy hogy nekem akkor még nem volt gyerekem (20 éves voltam)...én inkább azt látom, hogy ez nem hátrány, hanem sokaknál még előny is. Nagyon sok egyedülálló anya ismerősöm simán talált párt, de ez idő kérdése. Nekem nem volt gyerekem házasság előtt, mégis nagyon sok keresés után találtam meg az igazit. Még nagyon fiatal vagy, ne kapkodd el, hogy nehogy rossz döntést hozz!
2010. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, hogy a helyedben valamivel idősebb partnert keresnék, mert egy 22-23 éves fiú nem nagyon tud egy ilyen kapcsolatot bevállalni vagy nem fog sokáig melletted maradni, mert lehet, hogy még tanul, nincs is nagyon keresete vagy egyéb okok miatt. Eleve te is sokkal jobban jársz egy 30 körüli komolyabb férfivel, aki úgy fogad el, ahogy vagy - a gyermekeddel együtt természetesen.
2010. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen azt hittem, hogy én írtam ki a kérdést, csak elfelejtettem, mert detto ugyan ez vagyok, csak nekem fiam van. De 22 vagyok én is, egyedülálló, pasi már egy éve nincs, egyszerűen nem megy az ismerkedés. Én amúgy nem hiszem, hogy a férfiakat a gyerek megléte zavarná, én legalább is nem nagyon találkoztam ilyennel. Inkább tényleg az idő hiánya. Én legalább is ezt látom. Mert egyszerűen egy sima hétköznapon nem akadok össze olyannal, akivel bármi lehetne, nincs is olyan szituáció, hogy ismerkedni lehessen. Aztán meg havonta ha egyszer eljutok este kicsit szórakozni akkor sokat mondok, ráadásul szórakozóhelyeken nem éppen olyan férfiakkal lehet összefutni, akik egy picit is komolyabban gondolkodnának (tisztelet a kivételnek), csak hát mi ilyen helyekre szoktunk járni a barátnőmmel, mert imádunk táncolni, nekünk ez a kikapcsolódás. Ezt a monotonitást legutóbb az törte meg, hogy elmentem egy randira egy sráccal, akit korábban nem ismertem, csak képről, de tíz perc után már szívem szerint menekültem volna, olyan egy beképzelt, arogáns barom volt az illető. Na neki persze bejöttem, elég nehéz volt vele megértetni, hogy nem akarok vele többet találkozni.

Hát látod, ez van :S De remélem mostmár azért hamarosan változni fognak a dolgok. Ha gondolod, írj privit, jó lenne "sorstárssal" ismerkedni.

2010. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, férfiaknak nem jelent akadályt egy gyermek, főleg a Te korodban! (nem kell gyerekes apuka hozzá, hidd el, az csak bonyolultabb lenne, nálunk ez volt a helyzet, igaz nekem akkor nem volt saját gyermekem)Én úgy vettem egyébként észre, hogy a férfiak szeretik a kisgyermekes anyukákat.


Semmi hátrányod nincs a helyzetedből, egyszerűen csak nehéz társat találni. Csak nyitott szemmel járj, fiatal vagy, hamarabb Rádtalál a szerelem újra, mint hinnéd! Sok időd van, csak olyan kapcsolatba menj bele, amiben hiszel, hogy megéri. Sikerülni fog, az egész élet előtted van még! :o) Bővítsd a baráti körödet, ismerkedj bátran.

2010. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!