Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közösségi oldalon ismerkedés...

Közösségi oldalon ismerkedés családos nőként?!

Figyelt kérdés

fent vagyok egy közösségi oldalon ahol az adataim nagyrészét csak az ismerőseim láthatják. Képként egy anime arc van felrakva ami elég élethű.

Kaptam levelet egy ismeretlen fiútól amiben ismerkedni akar. Erre mit kéne írni most akkor? Még nem volt ilyen.

Van párom, jelezve van az oldalamon. (mindenki látja)

Van gyerekem, kép is van rajta ami mindenki számára látható. Barátokat szívesen szereznék szóval akár ismerkednék is vele, persze párom tudtával. De semmi több.

De ez a ismeretlen ráírás ..."nagyon szép vagy....megismernélek ha lehet..." nekem ez csajozósnak tűnik. Bár engem már ősdinó korban próbáltak felszedni utoljára... Dehát létezik, hogy béna s nem vette észre, hogy párkapcsolatom s gyerekem? Vagy nem is érdekli???

Van kb 10 közös ismink, gondolom onnan talált meg.

De most írjak neki? Minimális önbecsülésem van (szülés s plussz kilók miatt) s ez tök jól esett de legszívesebben kereken leírnám van párom, kislányom, esélye semmi csak mint barát. Szerintem ez így őszinte s korekt. De sokszor az őszinteségem keménynek és elutasítónak tartják, szóval ennyibe s maradna.

Segítség???


2011. márc. 6. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi, akkor szerintem marad egy kellemes bók s hagyom.

Úgyis gyanúsak s félreérthető. Én meg boldog is vagyok s nem az a kiéhezett a "friss húsra" fajta.:)

2011. márc. 7. 00:26
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

"esélye semmi csak mint barát"


MIT SZÓLNÁL, HA A FÉRJED TENNÉ UGYAN EZT??

Ő gyűjtene be "csak" barátnőket???


Neked hogyan esne?!

2011. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ohó, nekem ugyanezzel a metódussal munkát akartak ajánlani.

A férfi a cég vezérigazgatójaként mutatkozott be és szerinte én tökéletes lennék egy náluk megüresedett vezetői pozícióra, de a részleteket csak személyesen.

Visszakérdeztem, hogy tessék mondani, pontosan milyen kvalitásaim alapján (elég kevés szakmai jellegű információt láthatott) lennék megfelelő?

ÖÖööö..hát ő látja bennem a lehetőséget.

Jó, nagyszerű, de ezt miért a vezérigazgató intézi, miért nem a HR-es, és miért egy közösségi oldalon?


Erre már nem jött válasz :))

2011. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!