Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves pasik! Akkor ez hogy...

Kedves pasik! Akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam pasikat úgy nyilatkozni a barátnőjükről, hogy "jaj, hát ő az igazi, az ő kezét meg fogom kérni, mert látom benne a gyerekem anyját" ( akár már az első hónapban). Aztán telik múlik az idő, eljön a lánykérés, az esküvő és az első gyerek "áldás" is (jobb esetben). A gyerek megszületik és.....és akkor azt mondják a pasik, hogy jaj sokszor már nem tudom a páromnak tekinteni (illetve nem közeledek hozzá szexuálisan) mert a gyerekem anyját látom benne...


Kérem szépen mi a fene ez a részetekről? Hogy kell ezt értelmezni??? Miért mondjátok ezt, és szerintetek Ti mit tehetnétek ez ügyben? Szerintetek a nő rontja el? És egy nőnek ilyenkor mit kellene tenni?


Csak pasik válaszát várnám.

És ha lehet akkor életkort is légyszi!

Köszi!


2011. márc. 7. 07:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 7:25-ös, illetve 13:48-as vagyok megint.

A szoptatást nem úgy értettem, hogy ÉN szoptatnék, hanem hogy ott lehessek és gyönyörködhessek a feleségem és gyerekem látványában - igy én is részes lehetnék ennek az élménynek is.


De ezek a kifogásaim nem a saját kapcsolatomra vonatkoznak, hanem sok barátom panaszkodott ilyenek miatt.

Nekem szerencsém van, mert a páromnak is az a véleménye, hogy KÖZÖSEN sokkal szebb a gyerek ellátása.


A szülésnél ott voltam, és alig biztam visszafogni magam, hogy ne sirjam el magam, amikor megláttam a baba fejét, és tudtam, hogy mindjárt ott lesz a kezemben a gyerekünk.


Ez az élmény nemhogy zavarna, hanem még sokkal közelebb hozozz bennünket egymáshoz.

A szexnél sem gond, hogy ugyanaz a mell az, amiböl a baba eszik, meg amivel játszom - mivel két különbözö "használati módról" van szó.

2011. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nőként csak annyit: nincs gyerekem, mégis teljesen elslamposodom, mert a párom elég egyértelműen az értésemre adta, hogy nem vagyok jó nő. Pedig miatt kezdtem el sminkelni, vettem egy csomó új ruhát, sose hanyagoltam magam előtte. Ezek után viszont ha csak ő lát, nincs kedvem sminkelni. Szóvá tette múltkor, hogy sose veszek magamnak új ruhát. Mondtam neki, hogy sajnálom rá a pénzt, mivel rajtam nem áll jól semmi. És nem nagyon tiltakozott. Nem én kezdtem el a magam elhanyagolását, hanem az ő elismerésének a hiánya vitt ebbe bele. Az ő kedvéért már nem töröm magam, hogy jól nézzek ki, mivel nem dícsér meg, ha a külsőmről van szó, olyanokat mond, hogy legszívesebben bőgnék. Pl. nekem megfelelő vagy...Hát akkor ba...ssza meg, ha 2-es vagyok. Majd lesz valaki, akinek leszek 5-ös is.

Hány anyuka lehet így, hogy adna ő magára, de annyi figyelmetlenséget kapott a párjától, hogy rájött, ha összetöri is magát, ha tűsarkúban szambázik is otthon, ő mindig csak a megunt feleség lesz a férje szemében.

Én egy kis elismeréstől is tudnék ragyogni. De egy morzsát se kapok. Ha sminkelek, megkérdezi, hogy minek, nem tesz jót a bőrnek, és nem vagyok neki attól annyival szebb. Ha melltartót veszek, megkérdezi hogy itthon minek hordok, teljesen felesleges és kényelmetlen. Hát ba...szus Neked sminkelek, te ba...rom. Pontosabban sminkeltem. Már melltartót se hordok itthon. Neki én nem vagyok szép és a legszebb ruhában se lennék igazán jó nő.

2011. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!