Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet hogy egy szép külsejű, kedves, barátságos lányt csak a csúnya, "lúzer" pasik veszik észre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én is észre veszem pedig senki szerint nem vagyok lúzer és mindenki azt mondja hogy jól nézek ki.
2011. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Miért van az, hogy egy szép külsejű, kedves, barátságos lány lúzernek hiszi azokat akik észreveszik?
2011. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

mennyi idősek vagytok?

nálam 20 éves koromig ez volt, hogy mind olyanok találtak be, akiknek vmi mentális problémájuk volt.

most meg, észrevettek az ilyen izmos, helyes álompasik, és azok küldözgetnek leveleket, meg szíveket, meg szólítanak le. :)

lehet, hogy tinikorban jellemző ez, hogy még nem bontakozott ki annyira a nőiességetek, hogy kitűnjetek a tömegből, és az igazi jó srácok észrevegyenek.

lehet, hogy még nincs meg az a kisugárzástok.

én legalábbis erre gondoltam magammal kapcsolatban, hogy akkor még félénkebb voltam.

a "lúzer" pasik meg tudják, hogy addig kell ráhajtani egy jó csajra, amíg az nincs tudatában mekkora kincs, és milyen kelendő lesz majd a későbbiekben.

gyorsan le akarnak csapni rá, még mielőtt a normálisak felfigyelnének.

mert arra alapoznak, hogy hátha a defektjeik ellenére a kitartó udvarlás során beléjük zúgunk, és egy többéves kapcsolatban való tengődés után velük már lusták leszünk kilépni.

én ezt így észrevettem, és gyorsan le is léptettem őket.

az volt az ára, hogy évekig magányos voltam.

de inkább, mintsem járjak valami fura szerzettel egy csomó időt fecsérelve, mint a barátnőim.

meg is lett az eredménye, ők már nem kellenek jó pasiknak, mert elterjedt a hírük, hogy egy "olyannal" jártak.

tehát, sztem várjatok egy helyes normálisra :) mert eljön a ti időtök is. :)

20/L

2011. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De kedvesek vagytok...


(egy ronda, lúzer pasi)

2011. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért csak az úgymond 'lúzerek' vesznek észre kérdező,mert te is az vagy. Akinél csak a helyes pasik jöhetnek szóba,másoknak nem adva esélyt,figyelmen kivűl hagyva az emberi értékeket,az a lúzer érzelmileg.De miket beszélek emberi értékeket már manapság szinte senki nem veszi figyelembe,a lényeg,hogy az emberek tudjanak villogni,hogy milyen jó csajom/pasim van. Tisztelet a kevéske kivételnek.
2011. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
09:07, mekérdezhetem, hogy neked mit jelent a "lúzer"
2011. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Aki kedves barátságos,az nem veti meg a csúnya embereket,de nem is nevezi őket lúzernek.

Talán ezért kisjányom.


Először faragj le az arcodból,és kész.

18F

(2 éves kapcsolatban vagyok)

2011. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát igen ez a kérdés kiakasztó kicsit :D

Kedves és barátságos ? És akkor lelúzerezel embereket. Tudod ez a két szó többet jelent ennél. Például, hogy nem csúnyázunk le és nem lúzerezünk le embereket. Hanem maximum nem az esetünknek nyilvánítjuk. Szóval valószínűleg itt van a probléma, hogy "kicsit" többet gondolsz magadról, mint ami vagy.


20F 2 éves kapcsolatban

Csak ha már más is odaírta :D

2011. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Five Star ***** válasza:
48%

1) „kedves, barátságos lány” nem mond ilyet, hogy „csúnya, "lúzer" pasik”


2) „most meg, észrevettek az ilyen izmos, helyes álompasik, és azok küldözgetnek leveleket, meg szíveket, meg szólítanak le. :)” Ez az menj csak a külsőre, csak aztán ne sírj, ha 200x át lettél b@szva ;)


3) „én ezt így észrevettem, és gyorsan le is léptettem őket.” ==> aha lefordítom: képtelen vagy alkalmazkodni a másikhoz.

„az volt az ára, hogy évekig magányos voltam.” ==> ha így folytatod, ez így is marad.


4) „amíg az nincs tudatában mekkora kincs” Hát ezzel a felfogással aztán tényleg hatalmas kincs vagy :D :D


Egyébként engem ált. helyesnek tartanak, meg sportos vagyok ilyesmi, de az ilyen „kincs” csajok mint te, max. csak 1-2 körre jók ennyi :P Párkapcsolatra Isten ments, hogy ilyen kinccsel legyek :D


18/F (1,5 éves kapcsolatban)

2011. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért lehet hogy egy szép külsejű, kedves, barátságos lány csak a csúnya, "lúzer" pasikat veszik észre?
2011. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!