Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom középkategóriás...

A barátom középkategóriás nőkhöz sorol. Ez vajon lehet baj?

Figyelt kérdés
22L vagyok, 3 éve vagyunk együtt, jóban rosszban, szeretetbe. Problémánk nincsen, néha persze a szokásos összezörrenés amit 1-2 nap múlva már kimosolygunk. Nekem nincs sok önbizalmam, ma reggel beszélgettünk erről és azt mondta ne aggódjak, nem vagyok csúnya, igazából olyan középkategóriás vagyok. Átlagos. Magát is oda sorolja. Azt mondja körülbelűl itt vannak a legtöbben. Baj lehet ez? :S Kicsit rosszul esett.
2011. márc. 7. 09:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
24%
kapja be! te meg keress valakit, aki tisztel és szeret ;)
2011. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem egy gavallér... De őszinte. Nem akarok vészmadárkodni, de ebben még férfi fejjel is eléggé benne van, hogy ha jön egy "felső kategóriás", akkor nem fog habozni...

24f

2011. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Az én szerelmemet a luxus kategóriába kellene sorolni. Ha én szeretem őt, nekem ő a legszebb, a legjobb, és nem középkategóriás. Középkategóriás a szomszéd Julisa.
2011. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

hát ez megnyugtató :S:S jöttek már bombacsajok de nem érdekelte őket, tudom

elég sok dolgon keresztül mentünk már, és mindig kiállt mellettem

igazából mikor összejöttünk rengeteg szépséghibám volt, amiket már nagyjából kiküszöbölte, szokta is mondani hogy sokat javultam

most kicsit elkeserítettetek :(

2011. márc. 7. 10:07
 5/33 anonim ***** válasza:
Jajj már! Én nem foglalkoznék vele a helyedben. A szépség amúgy is egy relatív fogalom, nyilván találnál olyan pasit, aki felső kategóriásnak sorolni, de olyat is aki alsó kategóriásnak. Ha bele nézel e tükörbe és őszinte vagy magadhoz, te is tudod, hogy igazat mondhatott-e úgy nagyjából a párod. Illetve azt azért ne felejtsd el, hogy nem lódított, őszintén válaszolt neked. Nekem inkább abból van elegem amikor a párom azt mondja, hogy én vagyok a legszebb. Na akkor tudom, hogy ez nem, volt őszinte.
2011. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Második, nem biztos hogy ettől még otthagyná. Én sem hiszek ebben a "ha szeretünk valakit őt találjuk a legszebbnek" dologban, attól még hogy szeretek valakit nem vakulok meg, ugyanúgy látom nagyjából mennyire számít szépnek. De ha a kapcsolatok csak a külsőn múlnának, elég sokan lennének egyedül...
2011. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Nem kell elkeseredned, igazából te neked kell érezni, hogy baj-e ha ilyeneket mond. Lehetett volna óvatos, és fogalmazhatott volna másképpen, hogy számára te vagy a legszebb, stb. Főleg ha már önbizalomhiányról beszélgettetek... Azt nyugodtan elmondhatod neki, hogy a te önbizalmadat ez nem erősítette meg és rosszul esett.

Nekem is rosszul esett volna.

2011. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

ő mindig maximálisan őszinte :) szinte hihetetlen de néha megdöbbent, hogy mennyire igazat mond akkor is ha tudja, hogy lehet nem fog jól esni, ezért is bízok meg benne, jobban mint az eddigiekben

magamat is kb oda sorolom igazából, sokszor pedig lejjebb :S tényleg van egy pár dolog ami miatt nem vagyok egy bombanő de igazából legalább tanult vagyok

hát nem tudom ...

2011. márc. 7. 10:12
 9/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress egy olyat aki igazán szeret!

Ha ő igazán szeretne téged akkor nem a középkategóriába sorolna hanem neki te lennél a legszebb és legjobb!

2011. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

*Problémánk nincsen, néha persze a szokásos összezörrenés amit 1-2 nap múlva már kimosolygunk.


És szerinted ez normális?

Mert szerintem nem. Nálam az 1-2 napig tartó harag nem összeegyeztethető a szeretettel. Szerintem neked se kéne azt hinni, hogy ez így jó.


Ilyen kapcsolatban pedig az önbizalmad csak egyre fogyni fog. Átlagos az, akit már nem vesznek észre. Hozzátéve, hogy mindenki számára más az átlagos. De ha te a barátod számára csak átlagos vagy, az elég gáz.

Az én párom számomra sokkal több mint átlagos, amellett, hogy tisztában vagyok a hibáival és elfogadom azokat. De biztosíthatlak, ha átlagos lenne, nem lennék vele.

2011. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!