Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom középkategóriás...

A barátom középkategóriás nőkhöz sorol. Ez vajon lehet baj?

Figyelt kérdés
22L vagyok, 3 éve vagyunk együtt, jóban rosszban, szeretetbe. Problémánk nincsen, néha persze a szokásos összezörrenés amit 1-2 nap múlva már kimosolygunk. Nekem nincs sok önbizalmam, ma reggel beszélgettünk erről és azt mondta ne aggódjak, nem vagyok csúnya, igazából olyan középkategóriás vagyok. Átlagos. Magát is oda sorolja. Azt mondja körülbelűl itt vannak a legtöbben. Baj lehet ez? :S Kicsit rosszul esett.
2011. márc. 7. 09:59
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

szépnek tart csak nem annak a szépnek hogy hanyatt boruljon előttem bárki

így gondolta

tehát nem úgy hogy keresztül néznek rajtam

dícsérni is szokott, hogy szép az alakom

kicsik a melleim de ebben is megszokott nyugtatni hogy nagyon szépek és nagyon szereti őket, sokkal jobb mintha lógna vagy hatalmas kannák lennének

emelett sokszor büszkén meséli a kollegáknak az egyetemi teljesítményemet


megoszlottak a vélemények azt látom, nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz születik ilyen kevés idő alatt

köszi

2011. márc. 7. 10:26
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
3 éve együtt vagytok.TE kellesz neki.Te,a középkategóriás nő!! A szépség relatív és múlandó.És mit ér egy felső kategóriás nő ha belül üres,buta,vagy nincs semmi amivel megfoghatná a férfit?Örülj neki,hogy a barátod ilyen őszinte.Én ezen nem sértődnék meg. Legyetek inkább továbbra is boldogok és ne rágódj ezen :)
2011. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem vagyok egy rossz nő, de mint mindenkinél, nálam is vannak klasszisokkal szebbek, mégis a párom nem győzi hangsúlyozni, hogy számára én vagyok a legszebb és a legjobb mindenben és ha együtt látunk egy jó nőt mindig megjegyzi, hogy én sokkal szebb vagyok. Úgyhogy én nem sok jóval kecsegtetlek, a párod egy bunkó. Én lehidaltam volna egy ilyen megjegyzéstől:O


25 N

2011. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm 2 évig, akit utólag nem szavaztam volna be az ismeretségi köröm 10 legjobb nője közé, de amikor vele jártam, akkor a legszebbnek tartottam, pedig nem a szépsége alapján szerettem meg. Nem volt bombázó, ezt mindketten tudtuk és kimondtuk, de "középkategóriásnak" biztosan nem tartottam. Ma már igen.
2011. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Más dolog az őszinteség,és más a bunkóság.Én őszinte vagyok a férjemhez,de sohasem mondanám neki,ronda vagy,és csak azért ragaszkodsz hozzám,mert másnak nem kellesz.A te barátod engem is középkategóriásnak tartana,a férjem viszont istennőként néz rám.Ez a nem mindegy.

És a tüske mindig benned fog maradni,ha együtt maradtok,ha nem.

2011. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
úristen. tényleg jóléti társadalomban élünk, ha az, h egy pasi őszinte volt, ekkora probléma, hogy egy napot át kell rajta rágódni! akármit csinál ez a pasi, semmi sem lenne jó. akkor miért nem tartasz neki egy gyorstalpalót, hogy ilyen és ilyen helyzetben, ha szeret, akkor igy és igy kell viselkednie, ezt és ezt kell mondania! Veled van? normálisan viselkedik veled? figyelmes? segít neked? a tetteivel kimutatja, h szeret? akkor meg mi a frász bajod van? azért mert belátta, hogy sem te, SEM Ő MAGA nem fog szépségversenyt nyerni? úristen... nőőőőők.
2011. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Pff... megint összekeveritek az őszinteséget a tapintatlansággal. Pedig nagyon nem mindegy. Szerintem bármit is gondol a párod, meg kéne tanulnia tartani a száját. Sokra megy az őszinteségével, ha közben vérig sért mindenkit. Tapintatlannak, bunkónak lenni NEM őszinteség.
2011. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát, én régen a luxuskategóriában voltam a férjem számára, de miután gyereket szültem, és szoptattam 21 hónapig, lecsúsztam középkategóriába. Indok: már nem 20, hanem 30 éves vagyok, striás lett a terhességtől a hasam, megereszkedett a szoptatástól a mellem, és a kialvatlanság miatt korrektort kell használnom, hogy ne legyen a szemem karikás kicsit sem...férfiak...pedig 56 kg-ra fogytam 168cm-hez, úgy érzem dekoratív, ápolt anyuka vagyok, még a huszonéves fiúk is megnéznek, ő mégis elmondta, hogy már lecsúsztam a szépséglistán... ja, csak ő egyre fiatalabb...
2011. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Jajj most jól megijedtél! Ne aggódj, minden ép eszű férfi tudja, hogy egy "bombanő" kinézetű csaj, nem mindig egyenlő egy házias, családszerető, társsal, aki mindig ott van mellette, és számíthatnak egymásra.

Igaz, hogy a jelző nem éppen hízelgő, de gondolj arra, hogy biztos, hogy különleges vagy számára, hiszen akkor nem lenne veled már 3 éve, és tartana ki melletted.

Szerintem annyi az egész, hogy rosszul fejezte ki magát.

2011. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én pasimat hallanám. És én is azt érzem, hogy szeret, csak egyszerűen béna, béna megérteni, hogy egy önbizalomhiányos nő, ha felveti a párjának azt a problémát, hogy édesem, én olyan csúnya vagyok, akkor arra van szüksége, hogy felturbózza az önbizalmát. Nem minden pasi alkalmas erre, hiába szeret. Azóta én se tudok túllépni ezen, Valentin napkor mondtam is neki, adja annak az ajándékát, aki neki jó nő. Erre azt mondta, tudja hogy én azt hiszem, hogy neki mással jobb lenne, de ez nem így van, engem szeret és velem akar élni.

Nem tudok rajta kiigazodni. De tény, hogy mindenben számíthatok rá. Azt hiszem, egyszerűen csak béna az udvarláshoz. Egyébként tönkremegyek mellette, ezt érzem.

2011. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!