Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom középkategóriás...

A barátom középkategóriás nőkhöz sorol. Ez vajon lehet baj?

Figyelt kérdés
22L vagyok, 3 éve vagyunk együtt, jóban rosszban, szeretetbe. Problémánk nincsen, néha persze a szokásos összezörrenés amit 1-2 nap múlva már kimosolygunk. Nekem nincs sok önbizalmam, ma reggel beszélgettünk erről és azt mondta ne aggódjak, nem vagyok csúnya, igazából olyan középkategóriás vagyok. Átlagos. Magát is oda sorolja. Azt mondja körülbelűl itt vannak a legtöbben. Baj lehet ez? :S Kicsit rosszul esett.
2011. márc. 7. 09:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

én nem értem, hogy miért kell bolhából megint elefántot gyártani. Ha füllentett volna és szépségkirálynőnek kiált ki, akkor meg az lenne a kérdésed, hogy miért hazudott!

ő egy őszinte ember, ezt tudod. magát is oda sorolta! ezekszerint attól félne, hogy te el fogod hagyni? ugyanmár. ezért baj ez az oldal, mert tisztára paranoiássá tesz titeket!

2011. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
"igazából mikor összejöttünk rengeteg szépséghibám volt, amiket már nagyjából kiküszöbölte, szokta is mondani hogy sokat javultam " ezt kifejtenéd bővebben, mert amit én ebből leszűrök, az az, hogy uralkodik feletted és úgy irányít és alakít, ahogy szeretne....családoddal, barátaiddal tarthatod a kapcsolatot?
2011. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

utolsó: úgy értettem, hogy összezörrenünk, pár perc múlva már nincs baj, aztán 1-2 nap múlva kimosolyogjuk ha eszünkbe jut hogy ilyen hülyeségen képesek voltunk veszekedni

ez ritka amúgy is

2011. márc. 7. 10:16
 14/33 anonim ***** válasza:
85%

*jöttek már bombacsajok de nem érdekelte őket,


Hát ez is gáz... Ha érdekelte volna őket, akkor lelép? Ugye látod, mit írtál le? Nem azt, hogy jöhet bármilyen jó nő, kitart melletted, hanem azt, hogy a jó csajoknak nem kellett. Kb. erre szokták mondani, hogy ha nincs ló, jó leszel te is...


*igazából mikor összejöttünk rengeteg szépséghibám volt, amiket már nagyjából kiküszöbölte, szokta is mondani hogy sokat javultam


Remek. Az egész életedet úgy akarod leélni, hogy megfelelési kényszered van, és hogy azt érezd, hogy soha nem vagy "elég" jó?

2011. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Na nehogy már a többségre hallgass és otthagyd, azért mert nem hazudott neked. Őszintén elmondta azt amit ő valójában rólad gondol. Egyébként is azt írod, hogy mindenben kegyetlenül őszinte.


Ébresztő emberek!!!!

2011. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

bocsánat az kiküszöböltem akart lenni, csak sokszor kihagyok betűket


én küszöböltem ki, mert tisztában voltam vele, hogy lehet velük kezdeni valamit

2011. márc. 7. 10:18
 17/33 A kérdező kommentje:

úristen rengeteg választ kapok köszi de kiforgatjátok sokszor amit írok


én pedig gyorsan írok és nem figyelek rá


nem a csajoknak nem kellett ő, hanem a abrátomnak a nők

hajtottak rá többen is, de lepasszolta őket szépen

2011. márc. 7. 10:19
 18/33 A kérdező kommentje:

még volt egy kérdés hogy tarthatom e kapcsolatot a barátaimmal

persze, sőt ha sokszor a suli meg munka miatt nem volt időm találkozni barátaimmal akkor meg is kér, hogy menjek el velük egy mozira avgy bármi, ne hanyagoljam el őket mert tudja hogy évek óta barátaim

szüleimet is szereti és én is az ővéit

2011. márc. 7. 10:21
 19/33 anonim ***** válasza:

*ő mindig maximálisan őszinte :) szinte hihetetlen de néha megdöbbent, hogy mennyire igazat mond akkor is ha tudja, hogy lehet nem fog jól esni, ezért is bízok meg benne, jobban mint az eddigiekben


Nem az a baj, hogy őszinte, és hogy a megbántást is vállalaja.

Nem az a baj, hogy kimondja, amit gondol rólad. Az a baj, AMIT gondol (rólad).


A szépség relatív, mindenkinek más a szép. De senki nem akar olyannal lenni, aki SZÁMÁRA nem szép. Ha nem talál szépnek téged, mégis veled van, az gáz. És amint lesz egy nő, akinek kell, és szebbnek találja, mint téged, köd előtte, köd utánna... ezt biztos.

2011. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne vedd ennyire a szívedre ezt a dolgot! Ha jól érzed magad vele, teljesen felesleges rágódni.
2011. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!