Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom középkategóriás...

A barátom középkategóriás nőkhöz sorol. Ez vajon lehet baj?

Figyelt kérdés
22L vagyok, 3 éve vagyunk együtt, jóban rosszban, szeretetbe. Problémánk nincsen, néha persze a szokásos összezörrenés amit 1-2 nap múlva már kimosolygunk. Nekem nincs sok önbizalmam, ma reggel beszélgettünk erről és azt mondta ne aggódjak, nem vagyok csúnya, igazából olyan középkategóriás vagyok. Átlagos. Magát is oda sorolja. Azt mondja körülbelűl itt vannak a legtöbben. Baj lehet ez? :S Kicsit rosszul esett.
2011. márc. 7. 09:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Néha egyébként tud szépet is mondani. Pl. a kicsi melleimre ugyanazt mondta, mint a te párod. És azt is, hogy nem mondja, hogy nem örülne, ha nagyobb volna, de nem másnak, hanem nekem. Számomra ez egy gyönyörű vallomás volt, igenis jól esett. Viszont amikor olyanokat mond a külsőmre, hogy neki megfelelő vagyok, olyankor bőgni tudnék. Mert ő alacsony, és néha egyenesen ronda, főleg ha nem borotválkozik, és mégis olyan helyesnek látom, hogy sokszor belefájdul a szívem. Gondolom, ő azért nem lát engem így, mert sok fiatal lány veszi körül a munkahelyen. Nem csoda, hogy bennem már nem látja meg a szépet.

Az előbbi voltam.

2011. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
közép kategóriás, szerintem arra gondolt, hogy nem vagy csúnya, de jaj de szép sem. ha saját magát is ide sorolja akkor , nem sértő amit mond, csak túl őszinte volt. Lehet, hogy többet kéne sminkelni magad, vagy divatosabban öltözni, vagy a frizurád lehetne 1 kicsit csinosabb. lehet hogy erre gondolt.
2012. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
nem baj, amíg magában tartja. de ha hangoztatja és kritizál, akkor keressen magának szebbet. /ezt mondánám neki/ és kirúgnám. Biztos van olyan fiú aki szépnek tart.
2012. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!