Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelemből mi lehet?

Plátói szerelemből mi lehet?

Figyelt kérdés
Előfordult már veled, hogy valaki iránt titokban érzelmeket tápláltál, de az illető persze erről nem tudott. Te akár évekig is rajongtál érte, aztán egyszercsak úgy döntöttél, megpróbálod a lehetetlent és felkeresed, bízván abban, hogy viszonozni fogja érzéseidet idővel. Mi lett belőle? Hogy sülhet el egy ilyen dolog?
2011. márc. 7. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen még 13 éves koromban, mikor összeszedtem a bátorságom és elmondtam a srácnak, hogy mennyire belé vagyok esve lepattintott. :)
2011. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Furcsán jelent ez mindig meg az én életemben.


Addig rendben, hogy bele szerettem valakibe. Nyilvánvalóan én nem jöttem be neki, volatak esetek amikor ki is mondták, hogy "legyünk csak barátok". nagy nehezen túljutottam a dolgon. Aztán lassan lassan elmúlt részemről is a dolog. Egyszer csak a pasi kezdett felém érzelmeket táplálni, de akkor meg már ilyen olyan okokból nekem nem kellett. És ez nem egyszer fordult már elő az életemben. Rám kifejezetten igaz a "fogok én még kelleni neked, de akkor te már nem" elv.

2011. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Házasság,gyerekek:))
2011. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi lehet belőle?

Emlék...

2011. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miután elég csúnyán elbántam egy pasival, nagyon megbántam, de nem volt pofám eléállni, azt hittem hallani sem akar rólam. 2 évig szerettem és akartam vele lenni, aztán egy közös ismerőstől megtudta. Kiderült, hogy ő is végig szeretett, már együtt vagyunk és imádjuk egymást.
2011. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyi hogy van egy férfi az életemben akivel érintkezünk magyarul szexkapcsolatban élek.Szeretem tiszta szívemből,de ő nem tudja,lehet hogy érzi de nem mondja.!És ez így még nehezebb.Ma már több mint két éve szeretem de nem rég óta élünk szexkapcsolatban.El lehet ítélni de nekem szükségem van rá így is hogy szenvedek.Majd egy nap be telik a pohár nálam és elhagyom.
2011. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plátoi szerelemből évekig tartó meszi rajongásból nem lesz semmi ha beszélsz vele abból lehet valami.
2011. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!