Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez férfiak és nők...

Hogy van ez férfiak és nők között?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy férfival, útbaigazítást kért. Észrevettem, hogy tetszem neki, de nekem is tetszett. Többször észrevettem már eddig, hogy általában azoknak tetszem, akik nekem is tetszenek. Miért lehet ez? A másik észreveszi, hogy tetszik nekem, és persze, mindjárt máshogy néz rám, vagy egyszerűen tudat alatt azokhoz a ffiakhoz vonzódom, akik hozzám vonzódnak?

A tegnapi esetből kiindulva én pl. semmiféle tudatos jelet nem adtam, hogy tetszene nekem. Ebből még lejön egy ffinak, hogy tetszik nekem?


Bocsi, ha zavaros, ha nem érthető, kérdezz!


2011. márc. 7. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ember ezt tudatalatt érzi...
2011. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy tudatalatt éreznénk. Például vegyünk 1 csúnya embert. Nem tetszik senkinek, de attól neki még tetszik sokmindenki. Tudom hülye példa, de így talán jobban érthető, hogy mit is akartam mondani.
2011. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt, hogy szinte biztosan adsz kifelé jeleket, ha tetszik valaki. Az lehet, hogy nemveszed észre, de teljesen máshogy nézünk olyasvalakire aki tetszik.
2011. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Metakommunikáció!

Lehet,hogy nem vetted észre,de biztos küldted a millió apró jelet.És mi van akkor,ha olyanok tetszenek,akiknek te is?Örülj neki,hogy kölcsönös a vonzalom...

2011. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ja! Örülj hogy kölcsönös! :)
2011. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök, nem arról van szó, csak érdekel, hogy ez spontán alakul így, vagy akaratomon kívül "küldöm a jeleket", amiket a másik értelmez, és persze, hogy máshogy tekint a fickó egy olyan nőre,akinek tetszik.
2011. márc. 7. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
A szimpátia átjön, ez nem is annyira metakommunikáció, mint valamiféle kisugárzás "adás-vétele". Mindent meg lehet érezni, többfélét is egyszerre.
2011. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!