Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhunyt rokonaidat kitörlöd a...

Elhunyt rokonaidat kitörlöd a telefonodból?

Figyelt kérdés
A kérdés ismerősökre is áll. Törlöd a számukat, vagy meghagyod tiszteletből?
2011. márc. 7. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A dédnagymamám decemberben volt egy éve, hogy itthagyott minket, a száma még mindig benne van a telefonomban, valahogy eddig még eszembe sem jutott kitörölni. De most sem fogom.
2011. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
egy idő után fájó szivvel, de törlöm.
2011. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A szüleim telefonja úgy volt benne a telefonomban, hogy "édesek". Amikor édesapám hirtelen meg halt, és én telefonáltam haza, azonnal átjavítottam a nevet édesanyáméra. Fájt látni, hogy már nincs. Az ismerősökét is törlöm.
2011. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nyáron lesz 5éve hogy anyukám meghalt autóbalesetben még mindig nem tudtam kitörölni a számot!Hülyén hangzik de még néha reménykedek benne hogy felhiv,tudom hogy nem csak....:( Ismerősökét akik nem közeliek törlöm!
2011. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Elhunyt rokon, ismerős vagy bárki akinek már bármilyen okból okafogyott a telefonszámával a memóriát foglalni törlésre kerül.

A mobiltelefon nem a kegyelet eszköze. Arra ott van a lelkünk.

2011. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem dec. 30.-án halt meg a keresztanyukám, mintha az anyukám lett volna...Még nem töröltem a számát, még egy kicsit jó, h benne van...ha elbúcsúztam, majd kitörlöm. Ma pedig meghalt a kereszapukám is, nem dolgozta fel a fájdalmát...

28 éves nő

2011. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Részvétem, ha meghalt valakid. :(

Igazából nem szoktam ezzel foglalkozni. Elfér az a telefonszám. Bár egy jó idő elteltével, ha szelektálok a számok között, akkor törlöm, vagy ha új telefonom lesz, már semmiképp nem rakom rá.

Nekem ugyanis egy telefonszám nem emlék. Valahogy nem annyira számít. Amúgy szeretem az emlékeket, fényképek, személyes tárgyak, stb. formájában, de valahogy a telefonszámok annyira nem tartoznak ebbe a kategóriába.


Akiket szeretek és már nincsenek köztük, az ő emlékük viszont olyan mélyen bevésődött a szívembe, hogy minden tárgyi, vagy bármilyen anyagi dolog, ami emlékeztet rájuk, eltörpül emellett, úgyhogy sokszor azt veszem észre, hogy még a kedves emlékeket ébresztő tárgyaktól sem esik nehezemre megválni, mert akkor is úgy érzem, semmit nem veszítek el a szeretteim emlékéből.

2011. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én még nem tudtam megtenni, pedig már elmúlt 4 éve, hogy meghalt a sógorom. De annyira szerettem, hogy képtelen vagyok kitörölni a számát.
2011. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem évekig benne volt. Nem akartam kitörölni. Aztán 5 év után kitöröltem.
2011. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve halt meg a Barátnőm egy balesetben, még mindig benne van a száma és a neve a mobilomban... Nincs szívem kitörölni:-(


Anyu beteg volt, 5 hónapja halt meg, még az Ő száma és neve is itt van a mobilomban... és itt is lesz, ameddig csak lehet.

2011. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!