Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal folyton veszekszek,...

Anyukámmal folyton veszekszek, mert nem szeretnék otthon segíteni, mert mindig olyanben kéne segíteni amit utálok csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan hogy utálod,köteles vagy anyukádnak segiteni!! Hány éves vaagy?
2010. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatni mindenki utál. Mit gondolsz, anyud hazajön a 8 órás munkából és még mosogasson is el/takarítson utánad/főzzön rád?
2010. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mit kellene segítened?
2010. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinálni? Melyek a kedvenc házimunkáid?
2010. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is utáltam segíteni otthon leginkább azért, mert anyu sajnos nem dolgozik egész nap otthon volt én meg reggel 6-tól este hatig nem voltam egyik nap sem otthon és még nekem kellet ezt azt megcsinálni... Ha Nálad is ez a helyzet vagy esetleg mindent Veled csináltat megértem. De ha igazándiból csak fél órás melókról van szó akkor inkább csináld meg és kérd meg, hogy Ő is segítsen Neked valamiben ami Neked nem megy olyan jól. :-)
2010. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet nem olyan, hogy nem szereted és akkor hagyod.

Viszont akkor csinálj olyat, amit szeretsz, vagy kevésbé, ne legyen már ezért gond otthon!

2010. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

13,5 éves vagyok, pelyvát szűrni kell... mosogatni,főzni,takarítani tudok meg megis csinálom, de anyumnak még az a baja,hogy minden munkára pofákat vágok...

Remélem,hogy majd jobb lesz! :D

2010. júl. 18. 11:35
 8/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


nálunk ugy néz ki házi cseléd vagyok

2010. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért bánthatja, hogy pofákat vágsz, mert nem saját magának csinálja otthon a dolgokat, hanem az egész családnak, így elvárhat némi segítséget. Egy család vagytok, mindenkinek ki kell vennie a részét a házimunkából. Márcsak azért is, hogy anyudnak ne legyen olyan megterhelő, több ideje legyen rátok.
2010. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg Anyukádnak, hogy Te fura pofával szeretsz segíteni! Te ezt így szeretd csinálni és ne zavarja, mert megcsinálod, neeem? :-)
2010. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!