Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig veszekszek a barátommal...

Mindig veszekszek a barátommal. Mit tegyek? Hogy türtőztessem magam?

Figyelt kérdés

Szinte lételemem a vele való veszekedés.. :S Min heti 2x veszekszünk. Ilyenkor általában azt vágom a fejéhez, hogy mennyi csajt megd*gott már, stb :S Egyszerűen feszült vagyok ha nem veszekszek vele.. De ez meg őt teszi tönkre.

Nem tudom hogy csináljam.. :/


17/L 20/F


2011. márc. 7. 14:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Most meg veled van! Te nem feküdtél le előtte senkivel? Örülj, hogy ilyen "tanult", rutinos embered van.
2011. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
vedd úgy azt a 60 lányt, hogy tapasztalatszerzés-ek voltak, hogy most nálad tudja a dolgát (20 évesen kissé kétlem, hogy több mint 60 lányban járt, ahhoz igazi Addonis kell legyen)
2011. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Erre akkor lenne okod, ha a kapcsolatotok alatt történt volna meg. A srác nem a tulajdonod, hanem egy ember, akinek volt előtted is élete. Ha nem akarod elmarni magad mellől ezzel a hülyegyerekes óvodás dedó stílussal, akkor jobban teszed, ha visszább veszel magadból egy kicsit.

Én tuti, hogy már rég lepattintottalak volna.

2011. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Hát babám te egy nagyon h@lye pics@ vagy!

Gondolj már bele te észlény,hogy akár mennyi csajba tette már bele ezen NEM!!!! tud változtatni!Ha szűz volna csóri csávó te még akkor is féltékeny lennél.Ha másra nem a srác kezére mert hányszor verte már ki vele.

TE BETEG VAGY!!!!!!!És remélem a srác ezt belátja és úgy kirúg,hogy a lábad sem éri a földet!

2011. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Pfujj, te mekkora egy undorító ember vagy. Feszült vagy ha nem veszekszel vele? :DDDD

Hagyd ott, jobb lesz neki nélküled.

2011. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Te azt hiszed, hogy csak a te pasidnak volt annyi csaja? Már nem azért, de szerinted mire valók a főiskolás évek?! Hogy a pasik kibulizzák, meg kitombolják magukat. Az én páromnak is volt 2 ilyen éve előttem. Tudom, hogy voltak dolgai, de eszem ágában sincs megkérdezni, hány nővel volt vagy miket csinált.Hisz még nem is ismertem. Nah,meg a másik, hogy úriember nem beszél..Nem is értem minek mondta el neked. Szerintem neked nem ő az igazi az fíx. Bizalom nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak. MEg, hogy nem ő hiányzik hanem a veszekedés. elég érdekes. Szerintem minél előbb szakíts vele, hogy legyen esélye egy normális kapcsolatra, vagy, hogy legalább a 100,meglegyen ne csak 60!:D
2011. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, bizalom nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak. Ez egy kissé éretlen kapcsolat, ahol jólesik az önkínzás és a másik kínzása, és ez tűnik odaadásnak és szerelemnek. Lehet az is, csak nem az igazi így, kicsináljátok egymást. De ha a kérdést feltetted, már jó úton jársz.

Elcsépelt, de ha szeretsz valkit, és fontos számodra, akkor olyannak szereted, amilyen. Lehet, nem is lett volna hatással rád, ha nem lett volna előtted annyi nővel és nem szerez tapasztalatot.

Igaz, én már idősebb vagyok, de engem ha aggaszt valami, az nem a múlt, hanem a jövő. Nem érdekel, mi volt előttem, csak az, hogy legyen még elég időnk egymásra, minél több, és nem mások miatt kell félni (mert ez szimpla önbizalomhiányból ered az esetek többségében), hanem hogy ne legyen beteg, akit szeretsz, ne érje baleset meg ilyenek.

2011. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
már nem azért de a legtöbb embernek igenis volt kapcsolata mielőtt megismeri a nagy Ő-t és ha ez nem lenne akkor nem lenne elég jó az ágyban konfliktusok lennének,mert igenis a szerelmi élet nagyon fontos a kapcsolatban,amúgy te neked ő az első kapcsolatod?mert még ha szűz is vagy ő meg azzal vághatna vissza,hogy te meg sok emberrel randiztál vagyis egy kurv@ vagy:P:D hüly e embernek hülyeséget kell válaszolni:D
2011. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány.
2011. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:18



Ott a pont!!!

2011. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!